Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

HISAR FM İSTASYONU DETAYLARI

Hisar FM
Hisar FM

Hisar FM

Hisar FM Hakkında Bilgiler

Giresun menşeli yayın yapan Hisar Fm, birçok zaman Afyon için yayın yapan Radyo Hisar ile karıştırılabiliyor ancak yayın akışına bakıldığında iki radyonun da çok farklı bir konsepte sahip olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Hisar fm, Giresun üzerinden yayın yapan ve belli bir frekansa sahip olmana istasyonlardan bir tanesidir. İlin en çok dinlenen radyosu olduğunu da notlar arasına vermekte fayda var ve bunun yanı sıra konsepte baktığımızda da Karadeniz ezgilerinin en güzel olanlarını bu listede görebiliyoruz. Hisar Fm yayınlarında düzenli olarak bir değişim mevcut ancak kategori ve tür hiçbir şekilde değişiklik göstermiyor. Sizler de Karadeniz ezgilerini gün boyu dinlemek ve biraz olsun yöresel bir hava yaratmak adına Hisar Fm kanalını ziyaret edebilirsiniz. Frekans üzerinden yayın yapmıyor olmaları aslında onlar için büyük bir avantaj çünkü online olarak tüm Karadeniz Bölgesine hitap ediyorlar ve sizler de internet bağlantınız olduğu sürece dilediğiniz yerden bu kanalı dinleyebiliyorsunuz.
Hisar Fm, online yayın konusunda henüz çok yeni ve siteleri de yapım aşamasında ancak zaman zaman giriş yapılabiliyor ve siteye göz atıldığı takdirde bir haber kanalı niteliğinde olduğunu da görebiliyoruz. Giresun ile ilgili gelişmelerin sizlere sunulduğu site üzerinden sohbet etme fırsatınız da var. Online radyo yayınlarında bunu birçok kanal yapıyor ve sohbet butonu ile hem radyo dinleyip, hem de diğer dinleyenler ile sohbet edebiliyorsunuz.

Hisar Fm kendi sitesinde 99.0 frekansından bahsediyor ancak yapılan yorumlar bu frekans üzerinden kanala ulaşılamadığı şeklinde bu yüzden birçok kişi de online olarak dinlemeyi tercih ediyor. Az önce de söylediğim gibi sitenin yanı sıra kanal da henüz yapılanma aşamasında fakat test yayınlarını çoktan tamamlamış. Hisar fm ile birlikte sizler de daha yöresel bir hava yaratabilir ve Karadeniz müziğinin en güzel ezgilerini dinleyebilirsiniz. Karadeniz halkının yakından tanıdığı ve özellikle Giresun halkının favorisi olan bu kanalı online olarak takip etmek çok kolay ve internet bağlantınız sayesinde Hisar Fm her yerde sizinle birlikte.

Hisar FM İletişim Adresleri

Burayı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Hisar FM Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?