Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

NUMBER ONE JAZZ İSTASYONU DETAYLARI

Number One Jazz
Number One Jazz

Number One Jazz

Number One Jazz Hakkında Bilgiler

Dünya üzerinde her geçen gün daha popüler hale gelen ve ülkemizde de etkileyici örneklerine yer verilen jazz müzik, kaliteli müziğin bir diğer adresi olarak karşımıza çıkıyor… İyi bir müzik ve enstrüman bilgisi ile ortaya çıkan bu müzik türüne sizler de hayran iseniz ve bu müzik türünü dinlemeyi tercih ediyorsanız Number One Jaz kanalı tam da size göre. Number One bünyesinde hizmet vermeye devam eden kanallardan bir tanesi olduğunu tahmin etmek çok da zor değil ve bu kanalın konsept yayınlara imza atıyor olması da radyo severleri fazlasıyla mutlu ediyor. Sizler de jazz müziğin en güzel örneklerine bu kanalda rastlayabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Yerli ve yabancı müziklerin yanı sıra oluşturdukları listeler ile de dikkatleri üzerine çeken bu kanalı sitemizde bulabilecek ve artık mobil olarak da dinleyebileceksiniz. Cep telefonlarınızın ve internet bağlantınızın olması yeterlidir. Günün her saati sitemizi ziyaret edebilir ve radyo keyfini üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Jazz müziğin yanı sıra birçok farklı konsepte sahip olan yeni dönem radyo kanalları da sitemizdeki yerini almış durumda. Radyo Number One Jazz bunun en güzel örneklerinden biri ancak sitemizi detaylı bir şekilde incelerseniz daha birçok radyo kanalının yer aldığını ve geniş bir kitleye hitap ettiğimizi sizler de fark edeceksiniz. Yerinizi ayırtabilir ve radyo keyfine dilediğiniz an ortak olabilirsiniz.

Number One Jazz İletişim Adresleri

Adres: Elms Farm Upper Minety Malmesbury Wiltshire SN16 9PR London / United Kingdom
e-posta: [email protected]
İzleyici Temsilcisi: mehmet Cem Akgün

Reklam Vermek için
[email protected]

Number One Jazz Uydu Frekansları

İnternet radyosu olduğu için sadece online dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?