Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BABY JOY İSTASYONU DETAYLARI

Baby Joy
Baby Joy

Baby Joy

Baby Joy Hakkında Bilgiler

Karnaval.com üzerinden dinleyebileceğiniz yepyeni bir radyo karşınıza çıkıyor. Baby Joy, farklı bir konsept ile çıktığı yolda yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor ve annelere hitap eden bir radyo kanalı olarak sizleri selamlıyor. Gün içerisinde anneler ve bebekleri için özel müzikler çalan ve genellikle de enstrümental müzikler ile ruhunuzu dinlendirmeyi tercih eden Baby Joy, daha çok bebekler için özel ninniler çalmayı tercih ediyor diyebiliriz. Radyo, yayın hayatına yeni adım atan kanallardan bir tanesi ancak kısa sürede çok fazla dinleyici kitlesine ulaşmayı başardığını görüyoruz. Daha çok bebeklerin ruhunu dinlendiren ve sakin müziklerin yer aldığı bir radyo istasyonu ve pop müzik ya da arabesk müzik gibi popüler kategorilere hiçbir şekilde yer verilmediğini de belirtmek gerekiyor.

Radyo Baby Joy ile sizler de bebeklerinizi çok daha huzurlu bir uykuya yatırabilir ve onunla birlikte en sakin müzikleri dinleyebilirsiniz. Baby joy, Karnaval.com üzerinden yayın yapan bir istasyon ve bu aşamada frekans ile uğraşmak zorunda da kalmıyorsunuz. Online olarak yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de bir ilki başaran bu istasyon, gün içerisinde canlı yayınlar ile de işi daha profesyonel noktaya getirmeyi düşünüyor. Anne ve bebek sağlığı ile ilgili programların da yakın zamanda dahil olacağı Baby Joy, canlı yayınları ile birlikte sizleri de radyoya daha aktif katılımcılar olarak davet etmeyi tercih ediyor.

Canlı yayın, radyo istasyonlarının en büyük avantajıdır ve dikkat ederseniz birçok radyo istasyonu canlı yayın yapmak yerine, belli bir liste ile şarkıları dinletmeyi tercih eder çünkü çok daha masrafsız ve çok daha kolay olan budur ancak Baby Joy piyasaya henüz yeni adım atmasına rağmen cesurca hareket ediyor ve belli bir bütçe ile de canlı yayınlara da yer vermeye gayret gösteriyor. Sizler de bebekleriniz ile gün içerisinde daha keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Baby Joy doğru seçim olacaktır diye düşünüyoruz. Baby Joy, http://crd.name.tr aracılığı ile sizlere sunuluyor ve kesintisiz müzik yayını bu adreste siz değerli annelerin huzurlarına çıkmaya devam ediyor.

Baby Joy İletişim Adresleri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Email: [email protected]
Reklam: [email protected]

Baby Joy Uydu Frekansları

Radyo şuanda sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?