Mesaj Yaz
DUYURU: Radyo Beyoğlu yayınlarına son vermiştir. Başka bir radyo seçin lütfen.
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BEYOğLU İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Beyoğlu

radyo-beyoglu-dinle

Radyo Beyoğlu

Radyo Beyoğlu,jazz ve rock türünde bazende elektronik müzik olmak üzere 3 türde yayın yapmaktadır.Radyo beyoğlu genellikle sakin ve yavaş müzikleri dinleyicilerine sunmaktadır.Radyo beyoğlu dinleyenler genellikle jazz türünde parçaları sevmektedirler.Sizlerde onlardan biriyseniz dinlemeniz gereken radyo kanalı,Radyo beyoğlu olmalıdır.Radyo dinleme sitemizden sadece internetten yayın yapan radyo beyoğlu canlı dinlenebilmektedir.

Radyo Beyoğlu

Hakkında Bilgiler
Hayallerindeki projelerden birisi “internet radyosu” olan DJ Safi, 1 Ocak 2009 tarihinde Radyo Beyoğlu’nu kurmuştur.
Radyo Beyoğlu’nun amacı, dijital ortamda internet üzerinden her yerden ulaşılabilir olan kaliteli bir müzik ve yaşam radyosu olmaktır.
Müzik ve dans konularında pek çok sosyal faaliyette bulunan DJ. Safi, anonslu programlar dışındaki “Radyo Beyoglu Müzikleri”nin oluşturduğu playlistler ile müzikseverlere güzel saatler yaşatırken bir yandan da radyonun yönetimi ile ilgilenmektedir. Radyo Beyoğlu’nun yönetim ve yayın kadroları, zamanla farklı kişilerle gelişerek zenginleşmiştir. Bu doğultuda DJ Safi’nin yanı sıra, zamanla, başka yöneticiler ve programcılar ve teknik ekip de Radyo Beyoğlu ailesine katılarak programlara ve yönetime katkı vermişlerdir ve vermeye devam etmektedirler. Şu anda da müzik ve müzik dışı konularda deneyimli kişiler, kendi konularında programlar yapmaya devam etmektedirler. Ayrıntılı bilgiyi Programcılar link’imizden edinebilirsiniz.

Kendilerini bu şekilde tanıtan radyo beyoglu, ziyaretçilerine hoş bir karşılama sunuyor.

Yayın hayatına 1 Ocak 2009 tarihinde başlayan radyomuz özellikle World, Jazz, Rock ve Elektronik ağırlıklı müzik yayını yapmakta olup “Radyo Beyoğlu, Kültür, Sanat ve Etkinlik Dolu” sloganı ile yola çıkmış, müziğe gönül vermiş bir ekipten oluşmaktadır. Yayın akışımızda yer alan programlar, programcılarımız tarafından hazırlanarak sunulmakta ve dünyanın her yerinden 7/24 dinlenebilmektedir.
Sahip olduğu üye ve birlikte çalıştığı kulüplerle de çeşitli etkinlikler düzenleyen radyomuz, adını İstanbul’un kültür, sanat ve eğlence merkezi olan Beyoğlu’ndan almıştır. Facebook ve Last fm gibi çeşitli internet sitelerinde de Radyo Beyoğlu adıyla gruplarımız mevcut olup kısa sürede adını duyurmayı hedefleyen radyomuzda hemen herkese hitap edecek müzik yayınlarını dinleyebilir ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Radyomuz, müziği, radyoyu ve Beyoğlu’nu seven içinde radyoculuk ve Beyoğlu tutkusu olan birkaç müziksever arkadaşımızın bir araya gelmesiyle oluşturuldu. Amacı hem iyi ve kaliteli müzik yayını yaparak müzikseverlere ulaşmak hem de bu kişilerin, çeşitli kültür, sanat ve eğlence etkinlikleri sayesinde bir araya gelmelerini sağlamaktır.

Radyo Beyoğlu

Radyomuz World, Jazz, Rock ve Elektronik türlerinin en bilinen yerli ve yabancı örneklerini çalmakla birlikte bu türlerde yeni çıkan albümler ve grupların da tanıtılmasına özen göstermektedir. Beyoğlu’nun tarihi ve çok kültürlü yapısına uygun olarak evrensel ve etnik türde müziklere de ayrı bir önem veren radyomuz, müziksever dinleyici ve üyelerine etkinliklere katılmadan önce sanatçı ve grupları daha yakından tanıtma fırsatı sunmaktadır.

Web sayfası üzerinden geliştirdiği üye ve kulüp sistemiyle insanları bir çatı altında toplayan radyomuz, dinleyicilerinden farklı olarak üyelerine çeşitli ayrıcalıklar sunmakla birlikte, ilgi alanlarına göre de birbirleriyle daha yakından iletişim ve etkileşim kurmalarını sağlamaktadır. İleride oluşturacağı Müzik, Sinema, Edebiyat, Fotoğraf, Dans ve Gezi gibi kulüpleriyle de etkinlikler düzenleyecektir.

Çalınan müzikler tanıtım amaçlı olup üyelere ve dinleyicilere beğendikleri sanatçıların ve grupların albümlerini satın almalarını önermektedir.

Sonuç olarak radyomuz sloganından da anlaşılacağı üzere “Kültür, Sanat ve Etkinlik Dolu” bir internet radyosudur. Ünlü İngiliz pop şarkıcısı Madonna’nın bir şarkısında da söylediği gibi “Music makes the people come together.” (Müzik insanları bir araya getirir.)

Radyo Beyoğlu

İletişim Bilgileri
Istanbul
E-posta: [email protected]
http://www.radyobeyoglu.com
Radyo beyoğlu frekans üzerinden yayın yapmamaktadır.Bu yüzden radyo beyoğlu dinlemek için sitemizi ziyaret ediniz.Cd kalitesinde radyo beyoğlu dinlenmektedir.Radyo beyoğlu jazz ve rock türü için biçilmiş kaftan.Radyo beyoğlu dinle.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Beyoğlu” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. uğur 14 Kasım 2011

    mükemmel&ötesi

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?