Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TüRKLAND RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Türkland Radyo
Türkland Radyo

Türkland Radyo

Türkland Radyo Hakkında Bilgiler

Türkçe pop müzik ağrılıklı yayınlar yapan ve daha çok popüler parçalara yer veren Radyo Türkland, internet ortamında ziyaret edebileceğiniz kanallardan bir tanesidir. Bu kanalı da sitemize dahil etmiş durumdayız ev gün içerisinde çok sayıda radyo sever Türkland yayınları ile birlikte keyifli vakit geçiriyor. Radyo, nostaljik bir değer olabilir ancak yeni döneme ayak uydurmayı başarmış durumda ve artık sizler de internet bağlantınızın olduğu her noktadan radyo dinleme ayrıcalığına sahipsiniz.

Türkland, Türkçe müziğe yön veren isimleri misafir etmeye devam ediyor ve gayet popüler bir kanal olarak karşımıza çıkıyor. Sitemizde yer verdiğimiz bu radyo kanalını dinlemek için tekbir tık yeterli olacaktır ve daha da önemlisi bunun için cep telefonlarınızı da kullanabilirsiniz. Mobil uyumlu bir platform hazırladık ve aldığımız tekiler de gayet olumlu.

Keyifli vakit geçirmek ve en popüler parçaları dinleyerek günü daha hareketli hale getirmek istiyorsanız sitemizde yerinizi alarak ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Çok sayıda kanal mevcut ve elimizden geldiğince bu kanalların tamamını sitemize dahil etmeye gayret gösteriyoruz. Türkland gibi özel kanalların yanı sıra sektöre henüz yeni adım atmış olan kanalları da kendi kategorisinde bu listeye dahil ediyoruz. Tercihinizi yapabilir ve sizler de radyo heyecanını online dünyada daha keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu nostaljik değer, günümüz teknolojisi ile birlikte çok daha popüler bir hal almış durumda.

Türkland Radyo İletişim Adresleri

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türkland Radyo Uydu Frekansları

Sadece online olarak dinlenebilmektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?