Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADIO N101 İSTASYONU DETAYLARI

Radio N101

radyo-n101-dinle

Radio N101

Radio N101,yabancı müzik türünde yayın yapmaktadır.Bir zamanlar türkçe müziğe dönsede tekrar en iyi hit yabancı müzikleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır.Radio N101 çaldığı hit parçalar ile takipçilerine keyifli dakikalar geçirtmektedir.Yabancı müzik ile bütünleşmiş ve seçtiği parçalarla sizlerin kulaklarına hitap edecek bir radyodur,Radio N101.Online olarak Radio N101 dinleyebilir ve paylaşabilirsiniz.80 ve 90’ların parçaları Radio N101’de.

Radio N101

Hakkında Bilgiler
Yayın yönetmenliğini usta radyocu Cem Ceminay’ın üstlendiği Radio N101, Doğuş Yayın Grubu tarafından Nisan 2004′te yabancı popüler müzik radyosu olarak kuruldu. N 101, 14 Şubat 2009′daki relansmanı ile yayın bakışını yeniledi ve farklı bir müzik kategorisi olan Türkçe Popüler Müzik’e geçiş yaptı. Radyo N 101 geçmiş senelerde olduğu gibi bugün de dönemin en popüler ve en iyi hit şarkılarına yer veriyor, yakın geçmişimizin unutulmaz bestelerini müzik severlere sunuyor, müzik dünyasından haberler ve güncel olaylar DJ’lerin neşeli ve kaliteli sunumuyla dinleyici ile buluştu ve güne Cem Ceminay’ın eğlenceli ve ödüllü “Morning Show” programıyla başladı.
İstanbul’da 101.0 FM frekansından yayın yapan Radyo N 101′i diğer şehirlerden internet ya da uydu aracılığıyla dinlemek mümkün. Radio N101 internet sitesinde ayrıca, en son çıkan video klipleri DVD kalitesinde izleyebilir ve Cem Ceminay’ın sabah programına konuk olan ünlülerle yapılan özel röportaj ve görüntülere bu siteden ulaşabilirsiniz.

Doğuş Grubu bünyesindeki tüm radyo istasyonları, iPhone için SipruRadyo uygulamasında toplandı.
SipruRD uygulamasını cihazına indiren iPhone kullanıcıları, NTV Radyo, Kral FM, Virgin Radio, Radyo Eksen, N101, Voyage ve Billboard’u canlı olarak dinleyebiliyor.

Uygulamayla herhangi bir radyo dinlenirken, yayın akışı ve şehir frekansları görülebiliyor, istenirse iletişime geçmek için uygulama üzerinde bulunan telefon numarası, eposta adresi veya kısa mesaj numarasına tıklamak yeterli oluyor.

Radio N101

İletişim Bilgileri
Adres : Eskibüyükdere Cad. No:61
USO Center 34398 Maslak / İstanbul
Telefon : 0 (212) 335 47 43

İstek Telefonu : 0 (212) 335 00 44
İstek Maili : [email protected]

Cem Ceminay
Genel Yayın Yönetmeni
[email protected]

Nesli Kızıltuğ
Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı
[email protected]

Funda Özkalyoncuoğlu
Radyo Programcısı
[email protected]

Ceyhun Altıok
Müzik Direktörü / Radyo Programcısı
[email protected]

Gökçe Seçin
Produksiyon Müdürü
[email protected]

Uğur Gürtürk
Radyo Programcısı

Sinem Soydan
Radyo Programcısı
[email protected]

Umut Bezgin

Radyo Programcısı / Prodüktör
[email protected]

Reklam Yayınları İletişimi için
[email protected]

Teknik Ekip
Ayşin Yılmaz
[email protected]

Radio N101

Frekans Bilgileri
Istanbul 101.0 frekansında
N101 Uydu Bilgileri
Uydu : Türksat 3A
Frekans : 11054 MHz
Polarizasyon : Yatay
Symbol Rate : 30000 FEC : 5/6
Bu veriler doğrultusunda Radio N101 i takip edebilirsiniz.Hiç frekans ile ugraşamam diyorsanız, sitemizi kullanarak 24 saat kesintisiz yabancı müzik dinleyebilirsiniz.Radyo n101 de yabancı hit müzikleri bulabilirsiniz.Capital radio n101 sade ve sadece en iyi yabancı hit müzikleri çalmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radio N101” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. KEMAL 28 Kasım 2013

    MERHABA… 90 LI YILLARIN ŞARKILARINDAN ŞARKICILARINDAN GRUPLARINDAN DURAN DURAN, RİCK SPRİNGFİELD, KİM WİLDE, LAURA BRİNIGAN GİBİ ŞARKICILARA VE ŞARKILARINIDA ÇALABİLİRMİYİZ? ÇOK GÜZEL BİR ARŞİVİNİZ VAR TEŞEKKÜR EDERİM

  2. ferat 15 Nisan 2013

    cem ceminaya nasıl ulaşabilirim

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?