Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO 7 POP İSTASYONU DETAYLARI

Radyo 7 Pop
Radyo 7 Pop

Radyo 7 Pop

Radyo 7 Pop Hakkında Bilgiler

Radyo 7 frekansını birçoğunuz biliyordur elbette. İşte bu radyo frekansı şimdi bir de müzik tarzlarını kendi içlerinde de ayırdılar ve birçok farklı müzik türünde radyo yayını yapmayı başardılar. Bunlardan biri ve en çok talep görenlerinin arasında da Radyo 7 Pop hit frekansı geliyor. Bu radyo kanalları sadece internet üzerinden dinleniyor olsa da, bizlerin sayesinde internet erişiminin olduğu her yere taşıyabiliyorsunuz.

Sizler keyifli anlar geçirmek ve sadece gündemdeki şarkıları dinlemek istiyorsanız o halde Radyo 7 Pop hit şarkılarını dinleyebilirsiniz. Sık kullanılanlara kayıt ederek hemen ulaşabilirsiniz. Zaman zaman ilk duyacağınız yeni çıkan parçalarda olacak elbette. Herkesten önde siz bilecek ve siz duyacaksınız. İstek gelen parçalara ekstra ağırlık veren radyo kanalı için sizlerde istekleriniz için mail atabilirsiniz.

Bizler sizlere online radyo kalitesini ulaştırabildiğimiz için ve istediğiniz müzik tarzını aynı adreste bulabilmeniz için elimizden gelenin fazlasını yapıyor ve var gücümüz ile çalışıyoruz. O halde sizlerde bu keyifli radyoların en kolay ulaşım yolunu bulun ve bizi adresimizden asla şaşmayın. Bir tık ile havanız değişecek ve istediğiniz tarzı yakalayacaksınız. Pop müzik istiyorsanız radyo 7 pop hit, farklı bir konsept istiyorsanız yine tek tık ile saniyesinde canlı radyo kanalı keyfi. Dahası ve hep fazlası sizler ile buluşacak ve bu keyif bir ömür böyle devam edecektir.

Radyo 7 Pop İletişim Adresleri

Adres: Otakçılar Cad. No:78 34030 Eyüp / İstanbul
Telefon: 0212 437 84 84
Faks 0212 437 85 82
Rezervasyon Faks: 0212 437 85 81
E-Posta: [email protected]

Radyo 7 Pop Uydu Frekansları

Sadece online hizmet vermektedir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?