Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

POWER XL İSTASYONU DETAYLARI

Power XL

power-xl-dinle

Power XL

Power XL,10 yıldan fazladır slow yabancı müzik türünde yayın yapmaktadır.Dinlendirici yabancı müzikler için dinlemeniz gereken bir radyodur.Power xl çaldığı seçkin yabancı müziklerle dinleyicileri kendine bağlamıştır..Eğer sizlerde farklı, kimi zaman şaşırtıcı yabancı müzikler dinlemeyi seviyorsanız mutlaka power xl yi ziyaret etmelisiniz.Power xl dinlemek için sitemizi kullanabileceğiniz gibi frekans bilgileri ilede dinleyebilirsiniz.Power xl ile sakin müzikler sizleri bekliyor..

Power XL

Hakkında Bilgiler
Power XL, 24 Temmuz 2001 tarihinde yayın hayatına girmiştir. Merkezi İstanbul’da olan, “Power Medya Grubu”‘na bağlı radyo kanalıdır. Ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir. Radyo istasyonun genel yayın akışı nostaljik şarkılardan oluşmaktadır. İstanbul ve çevresinde 100.2 Frekansından Yayın Yapmaktadır.
1992 yılında ulusal yayın yapan Power FM ile sektöre adım atan Power Group, art arda her biri kendi kulvarının lideri olan Radyo-Tv kanallarını kurarak hızla büyüdü.Power Fm’in gördüğü büyük ilgi, Power XL, Power XL ve Fenomen radyolarının, 2003 yılında ise Power XL TV’nin açılmasını sağladı.
Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği ilklerle ve teknolojik yeniliklerle standartları belirleyen Power Group, bugün içinde radyo ve Tv stüdyolarının bulunduğu 1.200 metre karelik binası ve 160 çalışanıyla Türkiye’de müzik yayının lideri olmayı sürdürüyor.

Power XL

İletişim Bilgileri
Ipekyolu Cad. Kuşbakışı Sk. No:43 34662 Altunizade – Üsküdar / Istanbul
Tel:0 216 554 0 404
Fax: 0 216 474 1515
Bilgi için: [email protected]
Teknik sorunlar için: [email protected]

Power XL

Frekans Bilgileri
İstanbul: 100.2
Türksat 3 A 42º
Frekans: 11.096 Mhz
Symbol Rate: 30000 Msym/s
FEC: 5/6
Polarizasyon: V-Dikey
Power xl radyosu dinlemek için bu frekans ve uydu bilgilerine göre ayarlamalısınız.Yada sitemizden canlı olarak dinleyebilirsiniz.Power XL dinlemek için doğru yerdesiniz.Power xl en güzel ve beğenilmiş slow yabancı müzikleri dinleyicilerine ulaştırmaya devam ediyor..Power xl ve slow yabancı müzikler sizlerle..

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Power XL” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. HÜSEYİN 05 Ekim 2015

  YANIMDAYKEN DEGERİNİ BİLEMEDİGİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM

 2. okan arda 15 Nisan 2014

  birde donmasa 🙁

 3. Sefa 12 Mayıs 2013

  Uydu yayınları sona erdi sanırım

 4. orhan 06 Kasım 2012

  merhbab iyi akşamlar bence radyo xxl süperrrrrrrrrrrrrrrr

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?