Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO RITM İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Ritm

Radyo Ritm hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, Erzurum bölgesinde Türkçe Pop, Slow Pop müzik türlerinde yayın yapmakta olan yerel bir radyo istasyonudur. Gerek yayın kalitesi, gerekse müzik arşivi olarak üst düzeydedir. Eğer bu radyo kanalını dinlemek istiyorsanız, bunu Erzurum’da 88.8 MHz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir şansınız bulunmuyorsa, interneti kullanarak online bir şekilde Radyo Ritm dinleyebilirsiniz.

Radyo Ritm

Hakkında Bilgiler
Güzel yurdumuzun sayılı büyük şehirlerinden olan Erzurum’da; 1992’den bu yana, FM 88.8 frekansından 24 Saat kesintisiz yayın yapan Radyo Ritm, “Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam” sloganını kendisine ilke edinmiştir. Yüz binlerce dinleyici; Radyo Ritm’in kaliteli müzikleriyle eğleniyor, doğru haberleriyle bilgileniyor.

Üretici ve satıcılar da; reklâmları konusunda, Radyo Ritm‘in “Deneyimli Reklâm Kadrosu”‘na güveniyor. Çünkü Radyo Ritm; reklâm uygulamasının stratejide öngörülen hedefe ancak doğru bir ekip ve doğru bir zamanlama ile ulaşabileceğine inandı. Reklâmcılığın bir tanıtım, iletişim, pazarlama ve satış hedefine yönelik olduğunu bildiği gibi, reklâm verene imaj ve prestij kazandırdığını da unutmadı.

Radyo Ritm‘in yayın çizgisini, reklâm satış hedefini bilen Erzurumlu reklâm verenin yanı sıra, Erzurum dışından da birçok seçkin firma ve reklâm ajansı, hedef kitleye hesaplı ve en kısa yoldan ulaştı. Firmaların ulusal kampanya planlamasında, hedef kitleye ulaşmasını engelleyen stratejik hatalara düşmemesi için, pilot bölge seçilen illerde uygulanan yerel kampanyalar daha çok başarıya ulaşmaktadır.

Radyo Ritm

Bulunduğu ilin sosyo-ekonomik yapısını iyi bilen Radyo Ritm, bölgeye ait özellikleri de dikkate alarak, daha geniş hedef kitleye ulaşmış… Ve reklâm verenlerin satış grafiğinde gözle görülür artışlar sağlamıştır. Ticari bir zihniyetle düşünülürse; daha fazla kişiye ulaşılabilen, bir grubun, bir cemaatin, ya da bir siyasi organizasyonun himayesine girmeden halkının tümünü ayrım gözetmeden kucaklayan,“KALİTELİ” bir “RADYO Ritm”, sizi daha “İyi” tanıtır…

Tüm bu özellikleri Doğu Anadolu’nun en büyük şehirlerinden Erzurum’da sadece bir radyo taşıyor ve Doğu Anadolu da ilk olarak Erzurum un sesini www.radyoritm.com adresinden internet yayınıyla da tüm dünyaya duyuruyor.

Radyo Ritm

İletişim Adresleri
Radyo Ritm Yay. Aş.
Çaykara Cad.Çaykara İş Mrk Kat : 3 No: 320
Telefon: 0442 233 06 00
Fax: 0442 233 59 82
Mail: [email protected]

Radyo Ritm

FM Frekansları
Erzurum ve çevresi için 88.8 Radyo Ritm FM frekansı uygun durumdadır. Yayın takiplerinizi karasal bağlantıyı kullanarak gerçekleştiremiyorsanız üzülmeyin! Çünkü ayırmış olduğumuz bu sayfadan, kolaylıkla Radyo Ritm dinleyip, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Ritm” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. Ayşe 24 Mayıs 2014

  Bakın lütfen bu şarkıda sonra Tarkan’ın en yeni şarkısını çalın lütfen

 2. Taner TİRYAKİ 03 Nisan 2013

  Kolay gelsin radyo ritim çalışanları :))

 3. rüya 19 Mart 2013

  iyi akşamlar

 4. ayşe 10 Mart 2013

  ayşe koç

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?