Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ESAS RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Esas Radyo

esas-radyo-dinle

Esas Radyo

Esas Radyo,105.0 frekansından Konya’da Slow ve Türkçe Pop türünde yayınlar yapmaktadır.Uzun zamandır içinde bulunduğu radyo sektöründe en iyi şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.Yayınladığı birbirinden güzel müzikler ile yeterli sayıda dinleyici sayısına ulaşmıştır.Sizlerde Esas Radyo dinlemek isterseniz, sitemizi ziyaret edip Esas Radyo sayfamıza gözatınız.

Esas Radyo

Hakkında Bilgiler
1994 yılında başladı yayın hayatına;
Radyo yayıncılığında özel girişime izin verilmesiyle birlikte ; çok sayıdaki yerel radyo istasyonu arasından istikrarlı seyriyle sıyrıldı ve 2003 yılı başına kadar karma popüler müzik yayınıyla çok sevildi.

Müzik kalitesi o denli beğenildi ki; 2003 – 2006 yılları arası firma reklam yayınları yapmaksızın kitlesinin müzik dinleme anlayışına yön verdi.

Dinleyicisinin zevkleri doğrultusunda reklamsız yayın sürecinin başlangıcı olan 2003 yılından bu yana sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yaparak dinleyici sayısını ve memnuniyetini her geçen gün artırdı ve 2006 yılından bu yana farklı kaynaklarca yaptırılan radyo dinlemeye dair kamuoyu araştırmalarında kendi kategorisindeki birinciliğini hep korudu.

Şimdi seçkin reklam kuşaklarıyla seçkin firmaların seçkin hizmetlerini, seçkin tüketicilerle buluşturuyor.

Amaç seviyeli yayıncılık yapmaktı;
Konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik yayını ile ESAS RADYO bunu başardı.

Slow müzik (diskolar ,eğlence yerleri, kutlama partileri, düğünler vs. gibi ) çok özel ortamlar dışında dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Türkçe Müzik , hedef kitlenin %99’unun ortak lisanı ile sunuluyor olması itibariyle hissederek dinlenmede sürekliliği olan bir tarzdır.

Sadece Türkçe Popüler Slow Müzik yayını yapabilmek çoğu arşivde yer bile almayan çok eski klasiklerden yine çoğu arşivde henüz yer almamış en yeni albümlerden en yeni şarkıları harmanlayıp belli bir çizgi ve kimlikle dinleyiciye sunabilmektir.

Hiç konuşmacı programcı olmaksızın 24 saat kesintisiz Türkçe Popüler Slow Müzik bu seviyeli yayın akışı içerisinde konuşmalardan kaynaklanabilecek herhangi bir olumsuzluğa bir gayri ciddiliğe yer vermeme gayretindendir.

Bu Gayretle Esas Radyo
Evde ,İşyerinde,Araçta ,Kamusal Alanlarda dahi; zihni yormayan , dikkat dağıtmayan ,o anki önemli bir uğraşınızdan alı koymayan (örneğin işyerinizde müşterinizle diyalogunuza , bir konuğunuzla sohbetinize , güzel bir akşam yemeğinde sükunetinize mani olmayan) rahatsızlık vermeyen bir istasyon olarak ,her yaş grubundan kitleler tarafından tam gün sevilerek takip edilmeyi başarmıştır.

Tüm Zamanların En Güzel Türkçe Pop Slow Şarkıları ile HAYATINIZA BAMBAŞKA BİR RENK,VAZGEÇİLMEZ BİR TUTKU!

Esas Radyo

İletişim Bilgileri
Adres: Beyazıt Mah. Sultancem Cad. Büyükceren Ap. No:4/2 KONYA
Telefon: 0.332 351 0 900
Fax: 0.332 351 0 666

Esas Radyo

Frekans Bilgileri
Esas Radyo Konya 105.0 frekansından yayın yapmaktadır.Türkçe Pop ve slow müzik türünde radyo dinlemeyi planlıyorsanız mutlaka Esas Radyo kanalına gözatmalısınız.Esas Radyo dinlemek için tek yapmanız gereken radyo dinleme sitemizi ziyaret edip Esas Radyo sayfamıza gelmektir.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Esas Radyo” için 7 dinleyen yorum yapmış.

 1. Ali 15 Temmuz 2019

  On numara bir radyo. nostalji yaşamak isteyen ve eskiyi özleyenler için bire bir.

 2. hayriye 25 Haziran 2014

  Gerçekten seviyorum 105.0
  fakat çumra taraflarına gidince yayın yok oluyor.
  vericilerinizi dahada genişetmeniz lazım.
  birde o harika nostaljinize bayılıyorum nolur bunu değiştirmeyin….

 3. isimsiz 10 Ağustos 2013

  bu radyoyu her an dinlemek istiyorum ama yoldayken diğer radyolar gibi telefonun radyosundan iyi çekmiyor buna bir çözüm bulunmalı:(

 4. arif 29 Ocak 2013

  slm

 5. durmuş 24 Ocak 2013

  yıllardır vazgeçemedim süper bi radyo

 6. bahar 11 Ekim 2012

  slm sizi çok seviyorum ben bahar

 7. sevilay gündogdu 12 Eylül 2012

  süper tek kelime

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?