Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO İHSAN İSTASYONU DETAYLARI

Radyo İhsan
Radyo İhsan

Radyo İhsan

Radyo İhsan Hakkında Bilgiler

Televizyonun günümüzün neredeyse tamamını sahiplendiği, iletişim organları denilince akla ilk ve belki de son sırada geldiği bu dönemde radyo hakikatini unutmamız da neredeyse gerçekleşmek üzeredir. Sessiz, huzurlu günlerimizin en güzel temsiliyeti vasfında bulunan ve geçmişte hoş sohbetlerimizin fon müziği olan radyoların tekrardan canlanabilmesi, insanların tekrardan bu hakikate ulaşabilmesi adına Radyo İhsan faaliyetlerine başlamıştır. Osmaniye merkezli bir kuruluş olan Radyo İhsan, sizlerin arzularını göz önünde bulundurmakla beraber dini motifli yayın hayatını hiçbir çıkar unsuru görmeden devam ettirmektedir.

İlahilerle, dini sohbetlerle ve ilgi çekici başlıkları ile birçok takipçisi bulunan ve her geçen gün daha büyük dinleyici kitlesine ulaşmayı başaran Radyo İhsan, internet üzerinden olduğu gibi 101.3 frekansı ile de erişebilir bir konumdadır. Gündelik hayatın karamsar sorunlarından bunalmış, biraz dini konular ile pişmek isteyen, kendini geliştirmek isteyen ziyaretçilerin bu vasıta ile bize ulaşmalarından memnuniyet duyuyoruz. İletişim ağımıza bırakılan bildirileri de günlük olarak takip ediyor, memnun kalınmayan hususları düzeltme konusunda büyük bir çaba sarf ediyoruz.

Radyo İhsan, diğer radyo kanallarının aksine halkın dini konularda bilinçlenmesini hedefleyen, onların arzularını da göz önünde bulunduran bir kuruluştur. Bu fonksiyonları gerçekleştirirken dinleyicisinden hiçbir tutar talep etmemekte ve tamamen gönüllülük esası ile çalışmaktadır. İlahilerle, dini sohbetlerle şenlenen yayın akışımızı çeşitli formatlar ile destekleyerek sizlere daha fazla hitap etmeyi hedefliyoruz. http://www.crd.name.tr adresini etkin biçimde kullanarak Radyo İhsan’ı ücretsiz ve hiçbir kesinti ile karşılaşmadan dinleme fırsatını tadabilirsiniz. Aynı zamanda bu sayede diğer radyolar ile de tanışabilir, popüler diğer radyo kanallarını bir tık ile dinleyebilme fırsatını elde edebilirsiniz. Üstelik bu hizmetlerin hiçbirine de ücret ödeme yükümlülüğünüz bulunmuyor.

Radyo İhsan İletişim Adresleri

Telefon: 0328 814 6704

Radyo İhsan Uydu Frekansları

101.3 FM frekansını kullanarak Osmaniye’den karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?