Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

EFSANE SEZEN İSTASYONU DETAYLARI

Efsane Sezen
Efsane Sezen

Efsane Sezen

Efsane Sezen Hakkında Bilgiler

Karnaval üzerinden yayın yapan ve gerçekten konsept olarak bir ilki başaran bu özel radyo kanalını sizler için sitemize dahil etmiş bulunuyoruz. Efsane Sezen kanalı, kendine has çizgisini bozmadan emin adımlarla yoluna devam ediyor ve kusursuz konsepti ile de Türkiye’de ilk olmayı başarıyor. Efsane sesleri ve ilham verdikleri kişileri kendi seslerinden dinlemek istiyorsanız sizler de Efsane Sezen istasyonunu tercih edebilirsiniz. Karnaval hakkında bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum ancak bilgi sahibi değilseniz en azından ülkemizdeki farklı kanalları tek bir çatı altında toplayarak online yayına izin veren bir platform olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır.

Efsane Sezen’de bu bünyede yerini almış olan ve online olarak dinleyenlerinin karşısına çıkan özgün bir istasyon. Çok sayıda kişinin takip ettiği ve son derece popüler bir kanal olmayı başaran bu adresi sizler de favorilerinize ekleyebilirsiniz. Site yönetimi olarak orijinal fikirlere ve konseptlere saygı duyuyoruz, Efsane Sezen de yine saygı duyduğumuz konseptlerden birini bizimle buluşturuyor. Belli bir müzik türü ile değil, efsane sesleri bizimle buluşturmak için bu sektörde yer alan Efsane Sezen, http://crd.name.tr/ adresinde sizinle buluşuyor. Kanalı takip ettiğinizde sizler de neden bahsettiğimizi çok iyi anlayacaksınız ve ülkemizde en çok dinlenen, en çok satan albümlerin yer aldığını görebileceksiniz. Bu konsept daha önce birçok kişinin aklına geldi ancak bir türlü profesyonel adım atmayı beceremediler ve hayata geçirilemeyen projeler olarak rafa kaldırıldı.

Efsane Sezen büyük bir başarı yakalamış durumda ve takipçi sayısı da çok fazla. Bu kanalı sizlere tavsiye ediyoruz çünkü gerçekten çok özgün bir platform ve daha önce bayıla bayıla dinlediğiniz birçok eser de ücretsiz olarak bu kanalda sizlerin huzuruna çıkıyor. En sevdiğiniz sanatçılar, unutamadıklarınız ve vazgeçemedikleriniz tek bir çatı altında toplanmış durumda. Kendi yayın listesini oluşturan ve çok sağlam bir arşive sahip olan bu kanalı çevrenizdekilere de tavsiye edebilirsiniz. Popüler kültür ile birlikte klasik haline gelen eserleri de sizinle buluşturan efsane Sezen, kesintisiz müziğin en özel adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Efsane Sezen İletişim Adresleri

Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
Telefon: +90 212 368 62 00
Ulaşmak İçin: [email protected]
Reklam İçin: [email protected]

Efsane Sezen Uydu Frekansları

Sadece online olarak internet üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Efsane Sezen” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. oksitlenmis 06 Haziran 2017

    Aşırı sağlam bayıldım bu radyoya

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?