Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO 71 İSTASYONU DETAYLARI

Radyo 71
Radyo 71

Radyo 71

Radyo 71 Hakkında Bilgiler

Radyo 71, bölgesel kanallar arasında yerini alan ve Kırıkkale merkezli yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yıllarca ayakta kalmayı başaran ve hali hazırda yayınlarına da hız kesmeden devam eden bu kanal ile sizleri de tanıştırmak istedik. Radyo 71, karma yayın anlayışına sahip ve pop müzikten tutun da arabesk müziğe kadar en uç noktalardaki eserleri ve türleri bile bu kanalda bulabiliyorsunuz. Bölgesel kanallar gayet samimi ve sıcakkanlı bir karaktere sahip, gayet de mütevazı tavırları var. Radyo 71 kanalı da onlardan biri ve bu şehirde en çok dinlenen kanal olması da gayet normal.

Bizden kopamayacaksınız gibi bir slogan ile karşımıza çıkıyorlar ve az önce de belirttiğimiz gibi şehirde çok popüler bir kanal ancak ülke geneline adım atabilmiş değil. Online olarak yayın yapıyor olmaları bu kanalı tüm şehirlerde de dinlenebilir hale getiriyor ancak haberdar olmayan çok sayıda insan olduğu için ulaşmaları da biraz zor. Radyo 71 kanalını sizinle buluşturmak istedik ve en azından boş bir vaktiniz olduğunda sizler de ziyaret ederek kanal hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz diye düşündük.

http://crd.name.tr/ üzerinden dinleyebileceğiniz bu kanal, gayet profesyonel bir şekilde yoluna devam ediyor ve bölge halkının da ilgisini çekmeyi başarıyor. Kalabalık bir çalışan grubu ile yoluna devam eden ve kaliteden ödün vermeyen bu kanalı tek bir tık ile siteden dinleyebilirsiniz. Farklı müzik türlerini tek bir potada eriten ve deneyimi ile göz dolduran bu radyo kanalı sayesinde sizler de günü daha eğlenceli hale getirebilecek ve radyo keyfini de daha kusursuz bir şekilde yaşayabileceksiniz üstelik bunun için sizlerden herhangi bir ücret de talep etmiyoruz.

Radyo 71 İletişim Adresleri

Telefon: 0318 212 19 99 (ISTEK HATTI)
Email: [email protected]
Web: http://www.radyo71.com.tr

Radyo 71 Uydu Frekansları

100.5 FM frekansını kullanarak Radyo 71’in karasal yayınına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?