Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO ŞAHIN İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Şahin

radyo-sahin

Radyo Şahin

Radyo Şahin, Kocaeli’den yayın yapmakta olan bir internet radyosudur. Radyo Şahin türkçe pop müzik türünde paylaştığı birbirinden güzel parçaları dinleyicisi ile buluşturmaktadır. Sizlerde bu kadar özenle seçilen şarkıları dinlemek ve paylaşmak isterseniz, bu sayfamız aracılığıyla Radyo Şahin dinleyebilirsiniz.

Radyo Şahin

FM Radyo Hakkında
Şahin Medya Grubu Kocaeli’nde Radyo Mavi olmak üzere bir yerel, Radyo Şahin olarak bir bölgesel toplam iki radyo istasyonu ayrıca günlük, tarafsız, siyasi, renkli gazetesi Marmara Gazetesi ve sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Empati Ajans ile Kocaeli’nin nabzını tutup; tarafsız, ilkeli ve teknolojiyi yakından takip eden bir sistemle sektörde yerini alıyor.

Şahin Medya Grubu bünyesinde bulunan bölgesel radyo istasyonu Radyo Şahin; Kocaeli’nde ilk internet yayıncılığına başlaması, ilk canlı yayın aracını kullanması, ilk uydu yayına çıkması; Kocaeli(91.1), Bursa(90.3), İstanbul (Anadolu)(90.3), Balıkesir(94.9), Yalova(90.3), Sakarya(96.6) illerine İzmit stüdyosundan karasal vericilerle yayınlarını taşıyan ilk radyo olması gibi teknik ve kurumsal anlamda bir çok ilkleri ile Kocaeli’nin sesini tüm dünyaya taşımanın gurunu yaşıyor.

Radyo Şahin

FM Radyo İletişim
ADRES: Kemal Paşa Mahallesi Demiryolu Caddesi Eski Postane Sokak Demirsoy İşhanı Kat:4 İzmit – Kocaeli
TELEFON: 0 262 325 65 11
GSM: 0 507 213 13 73
TEL & FAKS : 0 262 325 63 93

Radyo Şahin

FM Frekansları
Radyo Şahin FM bandı üzerinden yayın yapmamaktadır. Radyo Şahin dinlemek isterseniz, internet üzerinden online olarak dinleyip, takip edebilirsiniz. Güncel Türkçe Pop müzik listelerini, çeşitli etkinlikleri kaçırmamak için Radyo Şahin dinlemenizi öneririz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Şahin” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. isa köksal 12 Mart 2015

    şahin radyo ya güvenip borc bulup telefon şiparişi verdik telefon bozuk çıktı geri gönderdik değişsindiye şimdi üçkağıtçı firma paramı aldı zıkım olsun telefonumu göndermiyor mağdur oldum şahin radyodan telefonumu göndermelerini rica ediyorum

  2. fatma 20 Ekim 2012

    eşim benim yerime geçmesini isterdim 3çocukla nasıl uğraşıldığını anlasın biraz diye

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?