Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KAPADOKYA FM İSTASYONU DETAYLARI

Kapadokya FM

kapadokya-fm

Kapadokya FM

Kapadokya FM, Nevşehir ve çevresinde 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Kapadokya FM radyosunda müzik türü olarak bir çok türü bulmanız mümkündür.Slow,rock,pop vb. birçok alandan parçaları dinlemeniz olasıdır.Online olarak dinlemek isterseniz, bu sayfa aracılığıyla dinleyip, takip edebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo Hakkında Bilgiler
Radyo reklamlarının tüketici üzerindeki etkisi ve maliyetlerinin televizyon ve gazete reklamlarına göre daha düşük olması, radyonun reklam kampanyalarında diğer medyalara göre daha verimli olmasını sağlar. Ayrıca radyo reklamları yerinde ve hedef kitleye göre kullanıldığında marka bilinirliği ve satın alma etkisi açısından televizyon ve basına göre daha etkilidir.

İşyeriniz var fakat yakın çevreniz ve sizden başka kimse adresini bilmiyor, kimse ziyaret etmiyor, işyerinizin varlığı yokluğu belli değilse; Kapadokya FM’de reklamınız yapılmamış demektir.

İş hayatında erişilebilirlik çok önemlidir. Potansiyel müşterinizin sizi kolay bulmaları ya da sizin onlara direk ulaşabilmeniz rakiplere fark atmanızı sağlayabilir. Üstelik hesaplı bütçelerle etkili reklam yapmanın mümkün olduğunu iddia ediyoruz. Müşteri portföyü yaratmada en etkili mecralardan biri de tabi ki Radyo Reklamcılığı.
Kapadokya FM
7 den 70 e herkesin rahatlıkla anlayabileceği zihinde kalıcı ve etkili metinler hazırlanan ve teknik bakımdan zengin sunum çalışması kullanımı kolay ve çok amaçlı bir etkileşimli tanıtımı hedeflemektedir. Müşterilerinize etkili bir şekilde sunum yapabilir ve firmanızın prestijini güçlendirebilirsiniz.

Kapadokya FM

Radyo İletişim Bilgileri
Telefon: +90 (384) 213 24 39
Faks: +90 (384) 213 99 85
E-mail: [email protected]
Adres: P.K. 10 Nevsehir – Merkez

Kapadokya FM

Radyo Frekans Bilgileri
Nevşehir 94.5 frekansından yayın yapmaktadır.Online olarak internet üzerinden dinlemek isterseniz radyo dinleme sayfamızdan bunu gerçekleştirebilirsiniz.Farklı türlerde müzikleri bir arada dinlemeyi seven biriyseniz, Kapadokya FM tam size göre.Kapadokya FM dinlemek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Kapadokya FM” için 90 dinleyen yorum yapmış.

 1. Merve 10 Aralık 2019

  Nevşehir E tipi kapalı ceza infaz kurumun da yatan Mehmet savaş darılmaz a onun çok kıymetli olduğunu zamanında günlerimi güzelleştiren adamın varlığına binlerce şükür olduğunu bir yerlerde yaşıyor olmasının bile yettiğini bilmesini istiyorum. onun için seninle başım dertte parçasını çalmanızı istiyorum.

 2. Eylem 09 Haziran 2018

  Nevşehir cezaevi m12 koğuşunda olan Halil Turan a Sezen Aksu dan sen ağlama şarkısını armağan etmek istiyorum

 3. kaan simit 29 Nisan 2017

  kaan simit ten nuri kakilli ve koguş arkadaşlarına gelsin sıradaki parça

 4. kaansimit 29 Nisan 2017

  kaan simitten nuri kakilli ye gelsin sıradaki parca

 5. Ali Afleir 30 Mart 2017

  C302 koğuşundaki hayattaki yaşama anlamım Ferdi Afleir, Aslanıma selamlar

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?