Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO TEMPO İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Tempo

radyo-tempo-dinle

Radyo Tempo

Radyo Tempo,Manisadan 90.2 frekansında türkçe pop ve kimi zamanda slow müzik türünde yayın yapmaktadır.Manisa ve çevresinde oldukça fazla dinlenen radyo kanalı radyo dinleme sitemiz aracılığıyla sizlerle.

Radyo Tempo

Hakkında Bilgiler
Uluslararası standartlarda radyo yayıncılığı anlayışını, Manisa’ya getirmek amacıyla Radyo Tempo; 1993 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Şerif NALÇAKAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat PEHLİVAN tarafından kurulmuştur. 1993 yılının Aralık ayında yayın hayatına başlayan Radyo Tempo; Manisa merkez ve çevre ilçelerine 90.20 frekansından, RVR marka link hattı ve 1000 watt’lık vericisi ile yayın yapmaktadır.
Manisa’nın en geniş yayın alanına sahip radyosudur.”TEK RAKİBİMİZ TEMPOMUZ” sloganı ile yayın yapan Radyo Tempo, profesyonel yayıncılığın getirdiği en gelişmiş cihazlarla donatılmış, sahip olduğu 3 stüdyo ile her türlü yayını (konuklu, konferans, bant, canlı yayın)yapabilme olanağına sahiptir. Yayında kullanılan digital donanımın yanı sıra, bilgisayarlarla desteklenmiş bir kurgu – kayıt ünitesine de sahip olan Radyo Tempo, her türlü prodüksiyonu kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir. Kullandığı cihazlar ve stüdyo dizaynı ile Radyo Tempo, Manisa’da ilk ve tek olmanın özelliğini ve ayrıcalığını yaşıyor.

Haber servisi ve internet aracılığıyla, Manisa Türkiye ve Dünyadaki güncel ve flash haberleri en hızlı, en doğru ve objektif bir anlatımla aktaran Radyo Tempo, gün içerisinde ki canlı haber bültenleriyle de anında dinleyiciye ulaştırıyor.Radyo Tempo, teknik donanıma yaptığı yatırımın yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu nitelikli personele yatırım yapmayı da yayıncılığın gereği sayıyor. Kurum içi mesleki eğitimi periyodik aralıklarla sürdüren Radyo Tempo, yayıncılıkta insanın üretkenliğini teknolojik gelişmelerle kaynaştırarak kendisini durmaksızın yenilemeye çalışıyor.

Radyo Tempo Yönetim Kurulu Başkanı Şerif NALÇAKAN ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat PEHLİVAN ‘’Radyo Tempo; yenilikçidir. Her geçen gün yayın anlayışına farklı bir şeyler kattığımıza inanıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Amacımız her zaman en iyisini ve en farklısını sunarken, insanları sıkmadan yeni ve güzel şeyler verebilmek. Yenilikçi ve gelişimci anlayışımızla Manisa da bir ilke imza attık. Türk Patent Enstitüsünden isim patentini alarak, markalaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Manisa’da ilk ve tek, Radyo Tempo artık bir marka! Bizler Radyo Tempo olarak, güzellikleri başarı ile gerçekleştirmek için, hedefe doğru atılan tüm imzaların arkasındayız. Müziği anlatmak, paylaşmak adına iyi olan her şeyin yanında ve sevdiğiniz tüm müziklerle dinleyicilerimizin kulağındayız.

Radyo Tempo

İletişim Bilgileri
Radyo Tempo Vuslat Özel Radyo T.V. Yayıncılığı A.Ş.
Adres : 1. Anafartalar Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi
3. Sk. No: 2 Kat 3 MANİSA
Telefon : 0236 – 237 80 82 – 237 80 83
Faks : 0236 – 237 80 84
E-Mail : [email protected]
WWW : www.radyotempo.com

Radyo Tempo

Frekans Bilgileri
Radyo Tempo 90.2 frekansından karasal yayını yapmaktadır.Manisa ve çevresinde bu radyoyu dinleyebilirsiniz.Online olarak Tempo fm dinlemek istiyorsanız sitemizi ziyaret edip Radyo Tempo sayfamıza gözatabilirsiniz.Radyo Tempo dinlemek için doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Tempo” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. xxxx 04 Mart 2015

  SLM SIRADAKİ PARÇA TENEKECİ MUAMMERE GELSİN

 2. neriman kadem 15 Şubat 2013

  COK GUZEL PARCALAR CALIYOR TSKLER

 3. deniz akyüz 01 Aralık 2012

  sıradaki parça mecit beye aslı hanıma ve tüm çalışanlara gelsin ben deniz akyüz

 4. SEDEF 07 Ağustos 2012

  SLM GARDAŞŞŞŞ SIRADAKİ PARÇA ÜMİT TIPTAKİ BODRUMUN GÜZELLERİNE GELSİN …..

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?