Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BULUT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Bulut
Radyo Bulut

Radyo Bulut

Radyo Bulut Hakkında Bilgiler

Karışık yerli ve yabancı pop müziğin adreslerinden bir tanesi olan Radyo bulut, Radyo Zeplin ile benzer bir temaya sahip ancak ayrıldıkları noktalar da oluyor ve bunlardan bir tanesi de Radyo Bulut kanalında çok sayıda dj bulunuyor ve canlı yayınların sayısı da biraz daha fazla. Radyo Bulut, online olarak yayın yapan kanallardan biri ve web sitelerini de ziyaret ederseniz eğer daha kolay dinlemek adına sizlere sunulan ayrıcalıklardan da en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Player sürümleri düzenli olarak güncelleniyor ve farklı platformlar üzerinden de yine bu kanalı dinleyebiliyorsunuz. Radyo Bulut gibi profesyonel radyo kanalları sayesinde radyo dinlemek bana göre çok daha keyifli ve en azından daha az reklam dinletiyorlar.

Radyoların reklam almalarına elbette karşı değiliz, sonuç olarak radyolar da bu şekilde maddi kazanç elde edebiliyor ve giderleri için böyle bir kaynak sağlıyorlar ancak bazı kanallarda inanılmaz yoğun bir reklam kuşağı karşımıza çıkıyor ve bu da radyo keyfini sorunlu hale getiriyor. Radyo Bulut kanalında bu reklamları göremiyorsunuz, ya da en aza indirgenmiş şekilde karşınıza çıkıyor. Sizler de Radyo Bulut istasyonunu takibe alabilir ve radyolarınızın sesini biraz daha açabilirsiniz. Radyo Bulut ile birlikte farklı kanal arayışı içindeyseniz sizlere özel bir site tavsiyesinde bulunmak istiyorum ve bu sitede çok sayıda radyo kanalının olduğunu da belirtmek isterim.

http://crd.name.tr/ adresi yardımcı olacaktır ve bu link ile sizler de saniyeler içerisinde siteye erişim sağlayabilirsiniz. Bu sitenin en büyük avantajlarından bir tanesi üst kısımda yer alan kategoriler bölümüdür ve bu kategoriler sayesinde seçimlerinizi de yapabiliyorsunuz. Üst kısımda çok sayıda kategori yer alıyor ve sizler de kriterlerinize uygun olan kategoriyi seçerek çok sayıda radyo kanalına ulaşabiliyorsunuz. Radyo sitelerinin sayısı çok fazla ancak kaliteyi arıyorsanız eğer bu siteyi ziyaret etmelisini çünkü gerçekten daha deneyimli bir kadro mevcut ve bu kadro sayesinde kanalların düzenlenmesi ve sunumu da muazzam bir şekilde yapılıyor ve radyo keyfiniz de hiçbir şekilde baltalanmıyor.

Radyo Bulut İletişim Adresleri

Email: [email protected]

Radyo Bulut Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor…

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?