Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BAşKENT İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Başkent
Radyo Başkent

Radyo Başkent

Radyo Başkent Hakkında Bilgiler

Ülkemizde özel üniversitelerin sayısı her geçen gün artıyor ve artan talep ile birlikte sayının da orantılı olarak artış göstermesi gayet normal bir durum. Öğrenci etkinlikleri ve aktivitelerinin yer aldığı radyolar da haliyle üniversite bünyesinde bizlere sunuluyor ve keyifli yayınlar ile birlikte bu radyoları takip etmek de çok keyifli bir hal alıyor. Radyo Başkent bu radyolardan bir tanesi ve uzun süredir sektörde yayın yapan Radyo Başkent, öğrenciler için özel olarak hazırlanmış kanallardan biri diyebiliriz. Üniversite öğrencilerinin ve profesyonel isimlerin yaptığı yayınlar ile şekillenen ve her geçen gün biraz daha büyüyen Radyo Başkent, genellikle etkinlik takvimi olarak hizmet veriyor ve üniversitenin öğrencilerine ait grupları canlı yayın konuğu alarak onların tanıtımını yapıyor.

104.2 frekansı ile yayın hayatını sürdüren Radyo Başkent, isim benzerliği nedeniyle farklı kanallar ile karıştırılabiliyor ancak konsept olarak diğer kanallardan çok daha farklı bir yerde. Üniversite’de düzenlenen etkinliklerin tamamına yer veren ve canlı yayınlar ile birlikte bu etkinlikleri en iyi şekilde değerlendiren Radyo Başkent, pop ve rock müziğin yanı sıra türkü yayınlarına da yer veriyor ve her kesime hitap etmeyi başarıyor. Radyo Başkent, elbette öğrenci radyosu ancak online yayın hayatına da devam ettikleri için farklı kesimler tarafından da takip edilebiliyor. Radyo Başkent frekansı üzerinden Ankara bölgesinde kanala ulaşabilirsiniz ancak farklı şehirlerden ve farklı adreslerden frekans ayarları ile uğraşmak yerine sizler de online olarak dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

Radyo Başkent yayınları doğrultusunda sizler de üniversite hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bunun yanında yapılan etkinlikler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Rektörlük tarafından onay verilen bir radyo olduğunu ve fazlasıyla destek aldığını da belirtmek gerekiyor. Resmi adreslerden bir tanesidir bu yüzden resmi bir kanal olarak da lanse edilebilir. Önemli duyuruların da yer aldığı Radyo Başkent ile birlikte sizler de üniversite gündeminden haberdar olabilir ve bunun yanı sıra kulüpler hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Gerçek bir öğrenci kanalı ve üniversite bünyesinde hizmet veren bir kanal olduğunu da bir kez daha belirtmek gerekiyor.

Radyo Başkent İletişim Adresleri

Adres: Başkent Üniversitesi Bağlıca Yerleşkesi Eskişehir Yolu 20. km – Ankara
Telefon: 0312 234 14 19 – 20
Email: [email protected]

Radyo Başkent Uydu Frekansları

Ankara’da 104.2 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?