Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

AGıR FM İSTASYONU DETAYLARI

Agır FM
Agır FM

Agır FM

Agır FM Hakkında Bilgiler

Müziğini ateşini yakan kanal ile karşınızdayız. Agır Fm, Kurd fm ile birlikte yöresel kategorisinde yerini alan ve Kürtçe müzik yayını yapan özel bir kanaldır. Agır Fm, online platformlarda olmayı tercih eden bir kanal ve bu yüzden herhangi bir şekilde frekans ayarlarına da ihtiyaç duymuyorsunuz. Kürtçe müzik yayını yapan kanalların sayısı artıyor ve bu artış ile birlikte kalitede de belli oranda artış meydana gelmiş durumda. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de inanılmaz bir rekabet var ve bu rekabet ortamı biraz da radyo dinleyicilerinin işine yarıyor. Agır Fm kanalını sizler de online olarak dinleyebiliyorsunuz ve Kürtçe müziğin en iyi isimlerini de bu adreste bulabiliyorsunuz. Yöresel kategorisinde bulabileceğiniz daha fazla Kürtçe kanal var ancak şimdilik bu kanaldan bahsetmeyi ve yelpazeyi biraz daraltmayı tercih ediyorum. Agır Fm kanalında yer alan tüm şarkılar Kürtçe olarak karşımıza çıkıyor ve farklı bir dil ile yayın yapılmıyor.

Kürt halkının son dönemdeki yükselişine de ortak olan bu kanal, herhangi bir siyasi içeriğe sahip değil, yani gönül rahatlığı ile yalnızca müzik dinlemek için bu kanalı tercih edebileceğinizi belirtmek isterim. Kürtçe müzik konusunda geniş bir arşiv olduğunu düşünmüyorum ancak bu kanalı incelerseniz eğer ilginç bir şekilde yüklü bir listenin karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Türkçe müzik ile de birleşse çok daha kaliteli bir kanal olabilir diye düşünüyorum ve en azından alternatifler sayesinde daha etkili bir kanal olabilir ancak sanırım bu tür bir düşünceye sahip değiller.

Kürtçe müzik dinlemek isteyen radyo severleri bu kanala davet ediyorum ve dilerseniz her zaman yaptığımız gibi favori web sitemizi de sizlere sunalım… http://crd.name.tr/ bağlantısı ile birlikte sizler de her zamana tavsiye ettiğimiz sitemize erişim sağlayabiliyorsunuz ve bu site ile birlikte tüm radyo kanallarına da ulaşabiliyorsunuz. Kaset çalar ya da cd çalar başında radyo frekansları ile uğraşmak sanırım eskide kaldı ve bu site sayesinde online olarak tüm radyo kanalarını dinleyebiliyoruz. Tamamen ücretsiz olan ve ücretsiz hizmet vermeye devam edecek olan bu siteyi sizlere de tavsiye ediyoruz.

Agır FM İletişim Adresleri

Telefon: 0212 654 66 33 – 0212 854 00 34

Agır FM Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?