Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

KOLAYLı RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Kolaylı Radyo
Kolaylı Radyo

Kolaylı Radyo

Kolaylı Radyo Hakkında Bilgiler

99.1 frekansı üzerinden yalnızca Afyon ve çevre illere yayın yapan Kolaylı Radyo, sektörün uzun soluklu istasyonlarından bir tanesidir. Pop müzik ve türkü ağırlıklı yayın yapan kanalın bir web sitesi mevcut değil ancak kanalı açıp dinlediğinizde sizler de kanal hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliyor ve en azından yayın akışı üzerinden yorumlamalar yapabiliyorsunuz. Kolaylı Radyo, Afyon ilinde fazlasıyla ön planda olan bir radyo ancak frekans sorunu her zaman yaşanıyor ve çevre iller ile zaman zaman sıkıntılar yaşanabiliyor. Online olarak dinlemeniz sizlerin için daha iyi olacaktır ve bu aşamada daha sorunsuz bir radyo yayını da sizleri bekliyor olacaktır. Kolaylı radyo, bölgesel radyo kanalı olmaktan fazlasıyla memnun ve yayınları takip ederseniz eğer çok sayıda reklam aldığını, bu sayede il üzerinde ayakta kaldığını da eklemek gerekiyor. Yerel kanallar genellikle yayın yaptıkları illerin esnaflarından ve büyük kurumlarından reklam alarak bu sektörde tutunmaya çalışıyor ve kolaylı radyo da bunu en iyi şekilde yapan kanallardan bir tanesi demek doğru olacaktır.

Frekans üzerinden dilerseniz kanal direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz ancak şunu da unutmamak gerekiyor, Ege bölgesinde bu frekans üzerinden yayın yağan çok fazla radyo kanalı var ve frekanslar karıştığı takdirde hiçbir şekilde bu kanala ulaşmak mümkün olmuyor. Günümüz teknolojisini en iyi şekilde değerlendirmek gerek diye düşünüyorum ve bu aşamada kolaylı radyo yayınlarını sizler de online olarak dinleyebilirsiniz.

Kolaylı radyo, Afyon ile ilgili bölgesel bilgi ve gelişmeleri de sizinle paylaşıyor ve bir haber kanalı gibi de karşımıza çıkıyor. Pop müzik kültürünün öncü isimlerini de sizinle buluşturan ve daha keyifli bir güne adım atmanızı sağlayan Kolaylı Radyo, online yayınları ile birlikte ege Bölgesindeki birçok şehre adım atmayı da başarmış durumda. Kolaylı Radyo, 99.1 frekansında ege Bölgesinde hizmet veriyor, bu yüzden farklı bir bölge ya da şehir üzerinde bu frekans aracılığı ile kanala ulaşmanız imkansızdır ancak online olarak dilediğiniz yerden ve noktadan radyoyu kusursuz bir şekilde sizler de dinleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Kolaylı Radyo İletişim Adresleri

Adres: Karaman Mah. Ordu Bulvarı 3. Vakıf İşhanı Kat:6 D: 37 Merkez / AFYONKARAHİSAR
Telefon: 0 272 215 25 66 – 0 533 564 89 14
Email: [email protected]

Kolaylı Radyo Uydu Frekansları

99.1 FM frekansını kullanarak Afyon ve çevre bölgelerde radyonun karasal yayınına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?