Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

AY FM İSTASYONU DETAYLARI

Ay FM
Ay FM

Ay FM

Ay FM Hakkında Bilgiler

Online dünyada yerinizi almak ve 100.5 frekansı ile de radyonuza ulaşmak adına sizler de sitemizi tercih edebilir ve bu frekans üzerinden Ay Fm kanalına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Ben bu tarz formaliteler ile uğraşmak istemiyorum, direkt erişim sağlamak istiyorum diyenler için sitemiz kusursuz bir şekilde hizmet veriyor. Ay Fm ile birlikte benzer kanalları da bünyesinde barındırıyor ve pop müziğin en özel isimlerini sizlere sunuyor. Radyo Lojik‘de bu kanallardan bir tanesi ve pop müzik yayınlarının daha yoğun olduğunu da iletmek gerekiyor. Ay Fm, online yayın yapan radyolardan biri ve internet teknolojisini en iyi şekilde kullanan birçok kişinin de bir sekmesinde bu radyo kanalı yer alıyor.
Frekans ile uğraşmanıza gerek yok çünkü sitemiz sizlere bu avantajı sunuyor ve direkt erişim sağlayabileceğiniz bir platform ile karşınıza çıkıyor. Pop müzik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmek ve henüz yeni çıkmış albümleri ücretsiz olarak dinlemek adına sizler de Ay Fm kanalında yerinizi alabilir ve günü daha dinamik bir şekilde geçirebilirsiniz. Ay Fm ve daha fazlasının yer aldığı bu sitenin çok fazla ziyaretçisi var ve sizler de onlardan biri olabilirsiniz. Ay Fm, kalitesi ve profesyonelliği ile göz dolduran özel bir istasyon ve bu istasyonu daha yakından takip etmek adına sık kullanılanlarda kanala bir yer açabilirsiniz.

http://crd.name.tr bağlantısı üzerinden sitemize erişim sağlamanız mümkün ev zaten farklı kanallar için arama yaptığınızda ilk sıralarda bu adresi sizler de görebilirsiniz. Ay Fm ve daha fazlasını tek bir tık ile sizlere sunan sitemiz, her geçen gün yeni bir kanal ile birlikte siz değerli radyo severlere daha güncel bir liste sunuyor ve bu liste sayesinde sizler de daha farklı yayın akışlarına ulaşabiliyorsunuz. Güncel bir adres olmaya gayret gösteriyor ve daha farklı kanallar ile de arşivi daha güçlü tutmaya gayret ediyorlar. Sizler de daha keyifli bir gün geçirmek ve daha kaliteli radyo kanallarına ulaşmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden bu adresteki yerinizi alabilirsiniz.

Ay FM İletişim Adresleri

Adres: Efeler mah. Aydın Bulvarı, 1458 sok. No:10 / Yenibahçelievler sitesi – Aydın
Telefon: 0256 226 92 01 – 0256 226 92 02
Fax: 0256 226 92 00
Email: [email protected]

Ay FM Uydu Frekansları

Aydın çevresinde 100.5 FM frekansından karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Ay FM” için 3 dinleyen yorum yapmış.

  1. Leyla 26 Ekim 2020

    SelaAmlarrrrrrrrr gunaydınnn

  2. Okan 26 Ekim 2020

    Aydından selamlar!!

  3. Okan 26 Ekim 2020

    Aydınından selamlar olsun herkese kolay gelsin?

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?