Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

YıLDıZ RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Yıldız Radyo
Yıldız Radyo

Yıldız Radyo

Yıldız Radyo Hakkında Bilgiler

97.5 bandından Adana’da yayın yapan ve bu şehirde çok fazla dinleyicisi ile birlikte popüler olan Yıldız Radyo, karışık bir yayın akışına sahip. Pop müzik ile birlikte zaman zaman Türk sanat müziği de dinleyebiliyor ve arabesk müzik yayınlarına da ulaşabiliyorsunuz. Yıldız Radyo ile birlikte günü daha farklı geçirebilir ve farklı müzik türlerini de tek bir kanalda bulabilirsiniz. Yıldız Radyo, web sitesi üzerinden player ile birlikte de sizlere hizmet veriyor ve bu player eklentisini indirdiğiniz takdirde masaüstünüzden tek bir tık ile de erişim sağlayabiliyorsunuz. Siteye giriş yaptığınızda çok fazla reklam alındığını sizler de görebilirsiniz ancak radyonun tek gelir kaynağı bu ve canlı yayınlar içerisine de dahil edilen reklamlar ile birlikte belli bir kaynak oluşturmuş durumdalar. Adana halkının çok sık dinlediği radyolardan bir tanesi ancak farklı şehirlerden dinleyici kitlesi de mevcut ve sizler de bu kitle arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yıldız Radyo kanalını takip edebileceğiniz radyo siteleri de var ve bu sitelerden bir tanesini az sonra sizlere de sunacağız. Yıldız Radyo ile birlikte çok sayıda radyo kanalı mevcut ve bu kanalların tamamını sizinle buluşturmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince kanalları inceleme altına alıyorum ve kanalları detaylı bir şekilde sizlere tanıtıyorum. Yıldız Radyo bugün ele aldığım radyolar arasında yer alıyor ve bu kanalı daha yakından takip etmek isteyenler için http://crd.name.tr/ sitesini de tavsiye edebilirim.

Yıldız Radyo ile birlikte az önce de söylediğim gibi diğer kanallar da yine bu siteye dahil olmuş durumda. Ücretsiz olarak hizmet sunan bu siteyi uzun süredir takip ediyorum ve farklı kanalları da yine bu site üzerinden takip ediyorum. Radyo dinlemek bana büyük keyif veriyor ve bunu en iyi şekilde hizmet olarak sunan bu siteyi siz değerli okurlarıma da tavsiye etmek istedim. Yerli radyo kanallarının tamamına sahip olan bu özel site ile birlikte artık sizler de dilediğiniz radyoyu dinleyebilecek ve dilediğiniz an kanallara da çok kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Yıldız Radyo İletişim Adresleri

Burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yıldız Radyo Uydu Frekansları

Adana’da 97.5 FM frekansından yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?