Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO MER İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Mer
Radyo Mer

Radyo Mer

Radyo Mer Hakkında Bilgiler

100.4 frekansı üzerinden Mersin ve çevre illere ulaşmayı başaran ve pop müzik ile birlikte slow müziklere de listelerinde yer veren, karma bir yayın akışına sahip olan Radyo Mer, Mersin’in en aktif ve en dinamik radyolarından bir tanesi. Bölgesel olmasına rağmen her geçen gün biraz daha büyüyen ve yerli esnaftan da reklam alarak sektörde ayakta kalmayı başaran Radyo Mer, Mersin’in en canlı radyosu sloganı ile sektörde yerini almaya devam ediyor. Radyo Mer istasyonunun en büyük özelliği web sitesi üzerinden aktif bir çalışma ve hizmet alanı sunuyor olmasıdır. Sosyal medya hesaplarına ulaşarak isteklerinizi buradan iletebiliyor ve o an radyoyu dinleyen online kişileri de yine bu adreste görebiliyorsunuz.
Radyo Mer ile ilgili en önemli detaydan bir tanesi de mobil uygulama konusunda sizlere hizmet veriyor olmasıdır. Siteye giriş yaptığınızda direkt olarak bir indirme linki yer almıyor ancak sizleri mağazaya yönlendirmeden indirme işlemi yapabileceğiniz bir buton karşınıza çıkıyor. Bu buton ile birlikte sizler de masaüstü ve akıllı telefonlarınız üzerinden bu radyoyu sorunsuz bir şekilde dinleyebilecek ve günü tamamlayabiliyorsunuz. Radyo Mer, kısa sürede adını duyurmayı başarmış ve bununla birlikte Mersin ilinde popüler hale gelmiş olan radyodur. Radyo Mer kanalını favorilerinize ekleyebilir ya da az önce bahsi geçen uygulamayı indirebilirsiniz. Sitelerine giriş yaptığınızda sizler de bu radyonun sosyal medya ile bir hayli içli dışlı olduğunu görebilirsiniz ve mütevazı bir beğeni sayısına sahip olduğunu da söyleyebiliriz.

İnsanlar artık eskisi gibi radyo dinlemiyor ancak bu bir kültür meselesidir ve kimilerine göre bir adettir. Sizler de klasik bir düşünce yapısına sahip ve nostaljik bir hayatı benimsemeyi tercih ediyorsanız online olarak bu duyguları tek bir çatı altında yaşayabilirsiniz. Radyo Mer ile birlikte dinleyebileceğiniz çok fazla online radyo mevcut ve sitemiz bu istasyonları sizlere ücretsiz olarak sunuyor. Daha keyifli bir gün geçirmek ve biraz olsun eskilere dönmek adına sizler de günümüzün teknolojisini kullanarak sitemizden ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Radyo Mer İletişim Adresleri

Adres: İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
Telefon: +90 (324) 233 66 55 / 237 27 27 – +90 (324) 232 39 63
E-posta: [email protected]

Radyo Mer Uydu Frekansları

Mersin ve çevre bölgelerde FM 100.4 frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Mer” için 2 dinleyen yorum yapmış.

  1. Kemal 26 Haziran 2018

    Merhabalar, müzik listenize nasıl ulaşabilirim?

  2. Dinleyici 07 Ekim 2015

    RadyoMer Esrarengiz Saaatler i severek takip ediyorum.Bana da bi şarkı armağan ederseniz sevinirim.Kolay gelsin.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?