Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO ÖZDEN İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Özden
Radyo Özden

Radyo Özden

Radyo Özden Hakkında Bilgiler

Radyolar, geçmişten bu yana duyguları olan cihazlardır. Geçmişin, dostlukların samimi olduğu günlerin bize en büyük yadigarı konumunda yer alan radyolar, başarılı ve seçici kişilerin ellerine geçmesi itibari ile eşsiz bir hazzı ziyaretçilerine sunabilmektedir. Radyo Özden’de bu mentalite ile yola çıkmış ve Ege Bölgesi’nin sesi olmayı başarmıştır.

Radyonun insana yaşattıklarını biliyoruz. Geçmişte başında saatler geçirdiğimiz bu icadın, eşsiz hazlar yaşattığının farkındayız. Yılların verdiği deneyim itibari ile Nazilli, Aydın ve çevre kentlerin vatandaşlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Aydın halkını yakından ilgilendirecek hususlarda oldukça dikkatli bir iş ortaya koyarak, kentimizi ve çevre illeri yakından ilgilendiren hususları size en kısa sürede yetiştirmenin derdini yaşıyoruz.

Dr. Şükrü Yenice ile Nazilli halkını sağlık sorunları ve günlük yaşantımızda nelere dikkat etmemiz hususunda bizi bilgilendiren sağlık programımızın yanı sıra Metin Özden ile harika bir radyo deneyimi yaşayacaksınız. Nazilli’nin sesi olan Radyo Özden’i 99.4 frekansı aracılığı ile dinleyebilirsiniz. 1992 yılından bu yana Nazilli halkının tercihlerini benimsemiş ve yayın akışını da bu doğrultuda düzenlemiş Radyo Özden’i çeşitli internet siteleri aracılığı ile de dinleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda Radyo Özden’i yüksek kalitede dinleme fırsatı veren ve sizleri hiçbir şekilde kesinti ile karşı karşıya bırakmayan bir oluşumdan da söz etmek gerekiyor. http://www.crd.name.tr/ adresi sayesinde canlı bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Üstelik sizler için tasarladığımız internet sitemizde reklamlardan bunalmıyor, karmaşık alt yapıda kaybolmuyorsunuz. Her detay siz ve istekleriniz doğrultusunda şekillendi. Yayında herhangi bir problem veya aksaklık fark ettiğiniz zaman iletişim bölümü vasıtası ile bize yaşadığınız sıkıntıları belirtmeniz dahilinde sorun en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Radyo Özden İletişim Adresleri

Adres: Yeni mahalle 133 sk. No:12/ B NAZILLI.
Telefon: 0 256 315 37 73
E-mail: [email protected]

Radyo Özden Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?