Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

ESKO RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Esko Radyo
Esko Radyo

Esko Radyo

Esko Radyo Hakkında Bilgiler

Karışık yayın anlayışı ve konsepti ile Hisar Fm kanalına benzer özellikler taşıyan Esko Radyo, arabesk ve yer yer hareketli müzikler ile farklı türde müzik yayınlarına devam ediyor. Esko radyo kanalını online olarak dinleyebiliyorsunuz ve kendi siteleri sizlere bu fırsatı en iyi şekilde sunuyor ancak dilerseniz farklı platformları da tercih edebilirsiniz ve o platformlardan bir tanesini de yazımızın sonunda sizlere sunacağız. Esko radyo, pop müzik ile birlikte, zaman zaman arabesk müziğe de yer veren ve farklı bir yayın anlayışı ile bölgesel olarak yoluna devam eden bir kanaldır. Online yayın yapan kanallar arasında dikkatleri üzerine çeken ve kalitesi ile de göz dolduran bu özel kanalı sizler de takibe alabilirsiniz.
Esko radyo ile birlikte, farklı radyo kanallarına da göz atmak istiyorum ve bu konuda bilgi alabileceğim bir site var mı sorusunun cevabını da yeri gelmişken verelim ve hep tavsiye ettiğimiz http://crd.name.tr/ adresini de sizlere tavsiye edelim. Bu özel site ile birlikte artık sizler de ülkenin neresinde olursanız olun, hangi şehirde ikamet ederseniz edin, dilediğiniz radyoyu dinleyebilecek ve dilediğiniz radyonun yayınlarına ücretsiz olarak tek bir tık ile ulaşabileceksiniz. Radyo kanallarını bünyesinde barındıran ve farklı konseptlere de yer veren bu özel radyo sitesi ile birlikte artık sizler de radyo keyfini online olarak yaşayabileceksiniz.

Esko Radyo basit bir örnekti ve az önce de söylediğimiz gibi bu kanaldan sıkıldığınız anda diğer kanallara da saniyeler içerisinde ulaşabileceğiniz bir site öneriyoruz sizlere… Radyo dinlemeyi bir tutku olarak gören ve bu tutkuyu en iyi şekilde yaşamak isteyen dinleyicilere bu özel siteyi sunmaktan da büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Yerli radyo kanallarının artık online dünyada hizmet veriyor olması gerçekten insan keyif veriyor çünkü dilediğimiz zaman hizmet alabiliyor ve dilediğimiz müziğe de ücretsiz olarak ulaşabiliyoruz. Sizler de site hakkında daha fazla bilgi almak ve siteyi daha yakından incelemek adına harekete geçebilir ve radyo kanalınızı belirleyerek dinleme moduna geçebilirsiniz.

Esko Radyo İletişim Adresleri

Burayı ziyaret edebilirsiniz.

Esko Radyo Uydu Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmuyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?