Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO YAKAMOZ İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Yakamoz
Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz Hakkında Bilgiler

İnternet teknolojisi en çok televizyon ve radyo sahiplerinin kullanım alanlarına uygun diyebiliriz çünkü birçok kurum online dünya üzerinden yayınlarını aktarmayı tercih ediyor ve bu sayede reyting kaygısı olmadan, belli başlı reklamlar ile de gelir düzeyini her geçen gün arttırıyorlar. Radyo Yakamoz da bunlardan bir tanesi ve online olarak yayın hayatına karma yayın anlayışı ile devam ediyor. Radyo Yakamoz, pop müziğin devleri ile birlikte slow müzik yayınlarına da yer veriyor. Türkiye geneline bakıldığında pop müziğin bir adım önde olduğunu görebiliyoruz ve ilgiye bağlı olarak hem radyo kanalları, hem de televizyon kanalları da bu müzik türüne yöneliyor. Amatör bir görüntü çizmesine rağmen Radyo Yakamoz, sosyal mecralarda çok güçlü bir kitleye sahip ve özellikle sitelerine ilk girişte Facebook beğeni butonu ile sizleri de bu mecralara çekmeyi tercih ediyor.

Radyo Yakamoz ile birlikte sizlere hizmet veren sitemiz, farklı yayın organlarını da sizlerin huzuruna getiriyor ve genel konseptine bakıldığında tamamının radyo istasyonları olduğunu sizler de görebiliyorsunuz. Çok sayıda radyo istasyonu mevcut ve yazımızın başında da belirttiğimiz gibi online oldukları için bu platform üzerinden onların tanıtımını yapmak ve yayınlarına ortak olmak da çok daha kolay hale gelmiş durumda.

http://crd.name.tr adresi üzerinden sizler de Radyo Yakamoz yayınlarını dinleyebilir ve ofislerinizde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eda’lı saatler ile birlikte Akdeniz’in Coşkusu gibi popüler programların da bu kanalarda yer aldığını belirtmek gerekiyor, ek olarak yayın akışında çok sayıda canlı yayın konseptinin olduğunu da görebilirsiniz. Web sitelerinde henüz bazı eksikler var ancak zamanla bu eksikler de giderilecek ve siteleri çok daha profesyonel bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Radyo Yakamoz kanalını tavsiye ediyoruz ve bunun yanı sıra sitemizde yer alan farklı pop temalı kanallar da elbette ana sayfa üzerinden sizlere tavsiye ediliyor ve ana sayfamız sürekli olarak güncelleniyor. En yeni şarkılar ve en özel isimlerin yer aldığı bu adreste sizler için de özel bir kanal var ve günü radyo keyfi ile tamamlamanız için bu kanalların sayısı da düzenli olarak arttırılıyor.

Radyo Yakamoz İletişim Adresleri

Adres: Şehit Mehmet Eroğlu Cad. No:50 Osmaniye
Telefon: (0328) 813 29 00 – 813 10 20 – 813 38 37
Fax: (0328) 813 38 37
E-Posta: [email protected]

Radyo Yakamoz Uydu Frekansları

92.9 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Yakamoz” için 4 dinleyen yorum yapmış.

 1. Nair 14 Aralık 2018

  Kardeşim benim sesine yüreğine sağlık 🙂

 2. hakan melih öztürk 04 Haziran 2018

  iyi akşamlar abi hayırlı hayırlı yayınlar.burdan gardaşım sultana sıradaki şarkıyı armagan ediyorum…

 3. erkan 21 Şubat 2018

  radyo yakomoz radyonuzu severek dinliyoruz fakat ben iskenderun denizciler mah. oturuyorum genelde radyonuzu araçta dinliyorum yayında çok sık kopma oluyor bunun için gereginin yapılmasını rica ederim. iyi yayınlar diilerim.

 4. kevser 15 Kasım 2017

  iyi geceler Emre Abi, Nursel Medine ve ben seni Bayburt’tan dinliyor, iyi yayınlar diliyoruzz 🙂

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?