Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO HACETTEPE İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Hacettepe

radyo-hacettepe-dinle

Radyo Hacettepe

Radyo Hacettepe,87.7 frekansından Rock,Pop ve Klasik müzikleri çalmaktadır.Oldukça eskiye dayananan radyoculuk tarihi yayın kalitesine yansımış durumda.En güzel ve beğenilmiş parçaların paylaşıldığı Radyo Hacettepe kulvarında oldukça iyi bir yere sahip.Radyo Hacette dinlemek için doğru yerdesiniz.

Radyo Hacettepe

Hakkında Bilgiler
Yayın hayatına 2000 yılında, 87.7 frekansından ‘Bilim, kültür ve sanatta yeni bir soluk’ sloganıyla başlayan radyomuz sesini 7gün 24 saat tüm Ankara’ya ulaştırıyor. Diğer yandan internet üzerinden (http://radyo.hacettepe.edu.tr) adresinden de tüm dünyada dinlenme olanağına sahip.

Genç,Yaratıcı,Dinamik Radyo sloganımızla ve titizlikle seçilmiş, kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz her biri konusunda uzman olan genç kadromuzla kaliteli, tarafsız ve doğru yayıncılık ilkesini savunuyoruz.

Müziğin gerçek anlam ve niteliğini taşıyan eserlere yer verdiğimiz yayın akışımızı kesintisiz müzik adı altında % 70 rock müzik %10 pop müzik oluşturmaktadır.Bunun yanı sıra kültür-sanat , teknoloji ve sağlık konuları başta olmak üzere güncel konuları da içeren ve geniş bir yelpazeye yayılan bir yayın kuşağına sahibiz.

Müzik kuşağı dahilindeki programlarımızın titizlikle hazırlanmış olması bizi diğer emsallerimizden ayrıcalıklı kılmaktadır. Bu bağlamda müzik yayınımızın oransal olarak dağılımını şu şeklide özetleyebiliriz:
1)%70 rock müzik
2)%10 pop müzik
3)%10 klasik müzik
4)%10 caz
Ayrıca unutulmayan klasikler (50’ler,60’lar ve 70’ler),tango,blues,ska ve müziğe damgasını vurmuş efsane isimlerin konu alındığı programlarımızda akışımız içinde yer almaktadır.

87.7 Radyo Hacettepe’de haber kuşaklarımız ise 08:00 ,09:00 ,10:00 ,11:00, 12:00, 14:00, 16:00 ve 18:00 saatlerinde yer alıyor.08:00, 14.00 ve 18.00 daki bültenlerimiz geniş kapsamlı ana haber bültenleridir.

Nihal Kanık’ın hazırlayıp sunduğu haber yayınımızda taze habercilik anlayışıyla, gündemdeki olayları ilgi çekici, doğru ve tarafsız bir şekilde dinleyiciye ulaştırmayı hedefliyoruz. Sadelikten uzak, kafa karıştıran ve kesinliği henüz doğrulanmamış haberlere yayın kuşağımızda yer vermemeyi tercih ediyoruz.

Sahip olduğumuz ilkelerimiz ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz sayesinde günden güne daha da geniş bir dinleyici kitlesinin nabzını tutma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz…

Radyo Hacettepe

İletişim Bilgileri
Radyo Hacettepe
Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüsü
06100 Sıhhıye Ankara
Telefon & Faks:(312) 305 30 25
Internet: http://radyo.hacettepe.edu.tr
E-Posta: [email protected]
Radyo Müdürü: Nihal Kanık
Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü [email protected]

Radyo Hacettepe

Frekans Bilgileri
87.7 frekansından yayın yapmaktadır.Radyo dinleme sitemizden Radyo Hacettepe’yi dinleyebilirsiniz..Karasal yayını takip etmek istiyorsanız 87.7 frekansını ayarlamanız gerekmektedir.Bunun yerine online olarak canlı Radyo Hacettepe’yi buradan dinlemenizi öneririz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?