Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

BAYRAK FM İSTASYONU DETAYLARI

Bayrak FM
Bayrak FM

Bayrak FM

Bayrak FM Hakkında Bilgiler

Türk müziği, klasik, dünya ve ana merkez kanal olarak 4 farklı kategoride karşımıza çıkan ilginç bir radyo kanalından sizlere bahsetmek istiyorum. Bu kanalı, diğer radyo kanalları ile çok fazla eşleştiremedim bu yüzden farklı bir kanal önerisi ile karşınıza çıkmıyorum. Bayrak Fm kanalını incelediğiniz takdirde sizler de ne demek istediğimi çok daha net bir şekilde anlayacaksınız ve bunun için web sitelerine giriş yapmanız da yeterli olacaktır.
Bayrak Fm, farklı platformlara sahip olan ve farklı kesimlere daha kolay ulaşabilmek adına farklı müzik türlerini tercih eden ilginç bir platform. Bayrak Fm Türk Sanat Müziği kanalında, hepinizin de tahmin edebileceği gibi bu müzik türüne yer veriliyor ve gün boy çok özel sanatçıların ve eserlerin yer aldığı bir arşiv de kusursuz bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Bayrak Fm dünya kanalında ise daha çok haber konsepti karşımıza çıkıyor ancak yabancı müzik yayınlarına da yer veriliyor, yani karma bir yayın anlayışı mevcut demek daha doğru olacaktır. Klasik radyo kanalına bakıldığında ise her telden müzik yayının yapıldığını da görebiliyoruz. Yazımın başında da belirttiğim gibi çok ilginç bir kanal ve her türden insana hizmet veren özel bir kanal olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bayrak Fm ile birlikte sizler de farklı bir gün geçirebilir ve haberlerinizi dinledikten sonra müzik yayınlarına da kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Bayrak fm kanalını daha yakından tanımak ve en azından incelemek adına sizler de sitelerine giriş yapabilirsiniz, ya da şöyle yapalım direkt favori sitemizi sizlere sunalım ve erişimi daha kolay hale getirelim. “crd.name.tr” adresini daha önce duydunuz ancak henüz haberdar olmayanlar için de bu siteyi vermiş olalım ve bilgilendirelim. Bu site üzerinden Bayrak Fm ile birlikte diğer yerli kanalları da dilediğiniz gibi takip edebiliyorsunuz. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde sizlere hizmet veren bu özel radyo kanalı sayesinde artık sizler de daha keyifli bir gün geçireceksiniz. Yerli müzik ile birlikte farklı dilerde yayın yapan radyo kanallarına da yine bu adres üzerinden ulaşabilir ve tek bir tık ile dinleyebilirsiniz.

Bayrak FM İletişim Adresleri

Adres: BRTK Sitesi, DR. Fazıl Küçük Bulvarı Lefkoşa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti KKTC
Telefon: +90 392 225 5555
E-posta: [email protected]

Bayrak FM Uydu Frekansları

Bölge 1 (DOĞU) – Konum: Sinandağı – 35°· 19′ N / 33°· 55′ E
Frekans Güç Program
90.6 MHz 10 kW Radyo 1(Bayrak Radyosu)
87.8 MHz 10 kW Bayrak INT
98.1 MHz 10 kW Bayrak FM
93.4 MHz 1 kW Bayrak Klasik

Bölge 2 (BATI) – Konum: Selvilitepe – 35°· 19’ N / 33°· 20’ E
Frekans Güç Program
102 MHz 20 kW Radyo 1(Bayrak Radyosu)
105 MHz 10 kW Bayrak INT
92.1MHz 10 kW Bayrak FM
88.8 MHz 1 kW Bayrak FM
88.4 MHz 5 kW Bayrak Klasik
102.5 MHz 1 kW Bayrak Klasik
94.6 MHz 5 kW Bayrak Türk Müziği
100.1 MHz 10 kW Bayrak Radyo Haber

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Bayrak FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. guller kaya 05 Haziran 2015

    Aydinin programini keyifle,kacirmadan dinliyorum.basarilarinizin devamini dilerim.Kayinvaldenizede selamlar.:))))

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?