Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

DEMRE FM İSTASYONU DETAYLARI

Demre FM
Demre FM

Demre FM

Demre FM Hakkında Bilgiler

Antalya’nın Demre ilçesine özel yayınları ile kendini bu sektöre en kısa sürede entegre etmeyi başaran ve kısa sürede adapte olan Demre Fm, fazlasıyla yöresel bir kanal. Daha önce sizlere birçok ilçe kanalını sunmuştuk ancak Demre Fm, daha bölgesel ve daha yöresel bir kimliğe sahip. Pop müziğin yoğun olarak yer aldığı ancak zaman zaman; arabesk, yabancı ve türkülerin de karşımıza çıktığı bir kanal. 104.5 frekansı ile bu radyoya sizler de bölgede kolayca ulaşabilirsiniz ancak dışarıdan dinlemek isteyen ve farklı şehirlerde olan radyo severler için kanalın online yayın yaptığını da notlarımız arasında sunmuş olalım. Web siteleri alt yapı olarak çok güçlü değil ancak online yayın konusunda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz ve yaşatmıyorlar.

Demre Fm, bölgesel olduğunu şu noktada ortaya çıkarıyor, bir forum ile birlikte Demre sakinlerini de o adreste topluyor ve radyo üzerinden sizleri o foruma yönlendiriyor. Dilerseniz siteye ve foruma üye olarak sizler de kendi bölgenizin insanı ile daha rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Demre Fm yayınlarını sizinle buluşturuyor ve Demre sakinlerini memnun etmeye devam ediyoruz. Çok sakin ve keyifli bir ilçe olduğunu da belirtmek gerekiyor ve sıcakkanlı insanların bulunduğu bir adres, bu yüzden radyo hakkında da düşüncelerimizin aynı olduğunu söyleyebiliriz. Demre Fm yayınlarına online olarak ulaşmak isteyen dinleyenlerimize yardımcı oluyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Demre Fm, haber konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor ve gerçek bir radyo kanalı olarak bu sektörde yerini alıyor. Demre Fm, Demre ile ilgili gelişmelere gün içerisinde yer veriyor ve bölge hakkında bilgi sahibi olmanızı da en iyi şekilde sağlıyor. Online yayın, her zaman söylediğimiz gibi radyolar için büyük avantaj ve bu konuda Demre Fm takdir edilesi bir çalışma ile bizleri selamlıyor. Demre Fm yayınlarını ister site üzerinden, isterseniz de bu adres üzerinden dinleyebilirsiniz. Bölge hakkında bilgi almak ve biraz olsun müzik dinlemek adına en uygun adreslerden bir tanesi olan bu kanalı sizlere de tavsiye ediyoruz.

Demre FM İletişim Adresleri

Reklam Telefon: 0506 300 0336
Website: http://www.demrefm.com

Demre FM Uydu Frekansları

Antalya’da 104.5 FM frekansını kullanarak radyonun karasal yayınına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?