Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

MAKRO FM İSTASYONU DETAYLARI

Makro FM
Makro FM

Makro FM

Makro FM Hakkında Bilgiler

Ankara Eryaman’da yayın hayatını sürdüren ancak bölgesel olmaktan her geçen gün biraz uzaklaşan ve daha profesyonel bir çizgi ile yoluna devam eden özle bir kanal. Makro Fm hakkında sizlere vermek istediğim bilgilerden bir tanesi 94,8 frekansı ile Ankara üzerinden yayın yapmasıdır. Bölgesel bir kanal değil, en azından web sitesini incelediğimizde o tarz bir görüntü çiziyor diyebiliriz. Radyo; pop, Anadolu rock ve slow müzik arşivi ile karşımıza çıkıyor ve bunların yüzdelerine de site üzerinden ulaşabilirsiniz ancak ağırlıklı olarak her kanal gibi onlar da pop müzikten yana tercihlerini yapmış durumdalar. Makro Fm, kendi sitesi üzerinden online olarak yayın hayatına devam eden bir kanal ancak yazımın başında da belirttiğim gibi bu konuda kendilerini en iyi şekilde geliştirmiş ve kendine has bir çizgi oluşturmuş durumda. Hayata gülümseyen radyo sloganı ile farklı bir hedefe ulaşmaya çalıştıklarını ve ilgi çekici olduklarını da belirtmek gerek.

Makro Fm yayınlarını online olarak dinlemek her zaman için daha avantajlı çünkü frekans üzerinden zaman zaman sorun yaşayabiliyor ve kanala ulaşmak konusunda zaman kaybediyorsunuz. Makro Fm gibi kaliteli bir kanalı bünyemizde bulundurmak bizleri de mutlu ediyor ve bu aşamada çok sayıda dinleyicisinin odluğunu da söylemek yanlış olmayacaktır. Makro Fm yayınlarına online olarak internet bağlantınızın olduğu her yerden ulaşabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz.

Radyoların genel özellikle pop müzik yayınlarına çok daha fazla yer vermesi çünkü insanlar popüler kültürü daha fazla tercih ediyor ve radyo sahipleri de bu tercihleri ve beklentileri daha iyi bir şekilde karşılamak adına onlara yanıt veriyor. Makro Fm ile birlikte sizler de günü daha keyifli bir şekilde kapatabilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Makro Fm, Ankara üzerinden yayın yaptığı için diğer illerden dinlenmesi pek de mümkün değil, bu yüzden online yayınlar çok daha rahat oluyor. Sizler de internet üzerinden bu yayınlara ulaşabilir ve pop müziğin son dönemdeki en iyi isimlerini ve en iyi eserlerini yine bu adres üzerinden sorunsuz bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Makro FM İletişim Adresleri

Adres: 3. ETAP 536. SOKAK NO:5/A ERYAMAN / ANKARA
Telefon: 0312 282 48 98
Faks: 0312 283 96 25
E Posta: [email protected]

Makro FM Uydu Frekansları

Ankara’da 92.5 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?