Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

GARAJ RADYO İSTASYONU DETAYLARI

Garaj Radyo
Garaj Radyo

Garaj Radyo

Garaj Radyo Hakkında Bilgiler

Radyoland tarafından kurulan radyo kanalı, türkçe pop ve slow müzik türlerinde yayınlar yapan bir internet radyosudur. Günün her saatinde birbirinden güzel türkçe şarkıların yer verildiği istasyon, mobil ve bilgisayardan canlı olarak dinlenebilmektedir. Oldukça kaliteli bir şekilde yayınlarını yürüten Garaj Radyo, türkçe müziğin en güzel eserlerini sizlere ulaştırmaktadır. Güncel ve popüler olan şarkıları takip etmekte ve seçmekte zorlanıyorsanız, tek yapmanız gereken bu radyo kanalını sitemize girerek dinlemek.

Günümüz teknolojisi sayesinde nostaljik bir değer olan radyoların, internet ortamına taşındığını belirtmek gerekiyor ve bu gayet sevindirici bir haber. İnternet radyolarının sayısı her geçen gün artıyor ve bu sayede dinleyici kitlesindeki artış da kaçınılmaz hale geliyor. Garaj Radyo da internet radyolarından bir tanesidir ve Türkçe Pop müzik ile birlikte yer yer slow şarkılara yer veren etkileyici bir kanal olduğunu belirtmek isteriz. Türkçe Pop müziğin sevilen isimleri gün içerisinde misafir ediliyor ve en eğlenceli şarkılar bu adres ile birlikte dinleyicilere sunuluyor. Sizler de internet ortamında radyo dinlemek isterseniz eğer sitemizi tercih edebilir ve Radyo Garaj ile birlikte diğer radyo kanallarına da tek bir tık ile erişim sağlayabilirsiniz.

Belirtmekte fayda var, sitemiz mobil uyumludur ve cep telefonlarınızı kullanarak da radyo dinleme şansı sizlere sunuluyor. Dönemin en iyi ve en hareketli şarkılarını dinlemek, zaman zaman slow müzikler ile duygulanmak için sizler de yerinizi hemen şimdi alabilirsiniz.

Garaj Radyo, sitemizde en çok ilgi gören kanallardan bir tanesidir. Farklı kanallarımız da mevcut ve ülkemizde aktif olarak yayın yapan birçok radyo kanalını tek bir çatı altında toplamayı hedefledik. Bu hedefimize ulaştığımızı düşünüyoruz ve kategorilere göz attığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Sayısız radyo kanalı ile birlikte siz değerli radyo sevenlere en iyisini sunmaya gayret ediyoruz.

Garaj Radyo İletişim Adresleri

Adres ve telefon bilgileri bulunmamaktadır. Fakat resmi sitesini buradan: http://radyoland.com/Home/Contact ziyaret edebilirsiniz.

Garaj Radyo Uydu Frekansları

Şuan sadece online olarak hizmet vermekte olduğundan dolayı internet üzerinden dinleyebilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?