Mesaj Yaz
DUYURU: Türk Rock FM yayınlarına son vermiştir. Başka bir radyo seçin lütfen.
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

TüRK ROCK FM İSTASYONU DETAYLARI

Türk Rock FM
Türk Rock FM

Türk Rock FM

Türk Rock FM Hakkında Bilgiler

Alt yapı ve kalite bakımından pop müziğe göre çok daha sağlıklı ve çok daha temiz şarkıların kategorisi diyebiliriz rock müzik için ancak yine ülkemizde kıymeti bilinmeyen ve geri planda kalmak zorunda olan bir kategori. Türk rock Fm, bu müzik türünü bizimle buluşturmak adına harekete geçmiş ve bunu da en iyi şekilde başarmış durumda. Rock Fm ile bir isim benzerliği mevcut ve yayın akışına bakıldığında listelerin de benzerlik gösterdiğini söylemek mümkün. Türk Rock Fm’in en büyük artısı yalnızca Türkçe müzik yayını yapıyor olmalıdır, yani hiçbir şekilde yabancı rock müziğe yer vermiyorlar, bu anlamda ilginç bir rock milliyetçiliği yaptıklarını da söyleyebiliriz.

Türk Rock FM gibi kaliteli kanalların sayısının artması gerektiğini düşünüyorum çünkü böylesine kaliteli kanallar sayesinde, kaliteli müzik de dinleyebiliyor ve günü daha dolu dolu geçirebiliyoruz. Rock müzik kültürünü takip etmek ve bu kültür hakkında daha fazla bilgi almak adına sizler de Türk Rock Fm kanalını takip edebilirsiniz. Radyo sitelerinde yerini almış olan ve kendi sitesine de sahip olan bu özel kanal, çok sayıda adreste en popüler istasyon olarak da yerini alıyor. Sizler de rock müziğin en iyilerini dinlemek ve günü biraz daha hareketli hale getirmek adına Türk Rock Fm kanalında yerinizi alabilirsiniz. Yerli rock müziğin bana göre tek adresi diyemeyiz belki ama en kaliteli adresi demek doğru olacaktır.

Türk Rock Fm ile birlikte farklı müzik türlerine de yer veren özel bir site var ve yeri gelmişken bu siteyi de sizlere tavsiye etmek istiyorum. http://crd.name.tr/ linki üzerinden sizler de siteye kolay erişim sağlayabilir ve diğer kanalları da inceleyebilirsiniz. Rock müzik kategorisinde çok fazla kanal var ve site de bunu tek bir çatı altında toplayarak büyük hizmet sunuyor. Kaliteli yayın yapan çok sayıda kanal ile birlikte henüz bu sektöre yeni adım atmış olan amatör kanallar da yine bu adreste yerini alıyor ve gün aşırı radyo dinleme keyfini sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Türk Rock FM İletişim Adresleri

Email: [email protected]
Facebook: http://www.facebook.com/trockfm
Twitter: http://www.twitter.com/trockfm

Türk Rock FM Uydu Frekansları

Sadece online olarak yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Türk Rock FM” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. Mehmet Selçuk YALÇIN 03 Haziran 2018

    Radyo çalışmıyor, kontrol etseniz iyi olur.

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?