Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO A İSTASYONU DETAYLARI

Radyo A

radyo-a-dinle

Radyo A

Radyo A,Eskişehir üzerinden yabancı müzik türünde yayın yapmaktadır.Oldukça eski bir radyo olan A radyo, kaliteli yayınlar yapmaya ara vermiyor.Kullanıcıları için en güzel yabancı müzikleri onlarlar paylaşmaktadır.Güncel yabancı müziklerden eskilere doğru yolculuk yapan radyo a, yabancı müzik severler tarafından sıklıkla dinlenmektedir.Radyo A dinleyin.

Radyo A

Hakkında Bilgiler
Radyo A, 16 Mart 1998 tarihinde yabancı müzik yayını yapan bir radyo istasyonu olarak Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulmuştur. Radyo A’da, kurulduğu günden bu yana 24 saat yayın yapılmakta, yayınların 16 saati canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Müzik yayınlarının yanı sıra bilgi programları,söyleşiler, üniversite haberleri ağırlıklı olmak üzere haber programları da yapılmaktadır.
Radyo A, 2000 yılının ikinci yarısından itibaren formatını CHR (Contemporary Hit Music Radio) olarak belirlemiş ve bu format dahilinde playlist oluşturmaya başlamıştır. 2009 yılında ise Yabancı Hit müziğin yanı sıra Türkçe Hit müziğe de yayınlarında yer vermeye başlamıştır.

Radyo A, Türkiye’de ki en iyi radyo stüdyolarından birisine sahiptir. Ayrıca, Haziran 2005 tarihinde otomasyon sistemine geçen Radyo A, Selector’ü kullanan ilk, Master Control Sistemi’ni kullanan ikinci üniversite radyosudur.

Radyo A

İletişim Bilgileri
Adres : Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü Medya Merkezi Zemin Kat ESKİŞEHİR
Telefon & Fax : 0 (222) 335 0 333
E-Maii : [email protected]
Radyo A Web: www.radyoa.anadolu.edu.tr

Radyo A

Frekans Bilgileri
Eskişehir 101.7 frekansından yayında.
101.7 frekansından dinleyebileceğiniz radyo a sitemizdende canlı olarak dinlenebilmektedir.Radyo A dinlemek için yapmanız gereken tek şey sitemize girerek radyo a sayfasını ziyaret etmenizdir.Radyo A ile sınırsız yabancı müzik keyfine varın.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo A” için 5 dinleyen yorum yapmış.

 1. AYDIN TEKİN 12 Nisan 2019

  Merhaba yayınlarınızı zevkle dinliyorum iyi yayınlar?

 2. Yusuf 27 Ekim 2016

  Osmangazi üniversitesi Endüstri Mühendisliği İkinci öğretim öğrencisiyim, günün en sevdiğim kısmı, gece okuldan yorgun bir halde çıktıktan sonra arabamda radyo A açtığım an 🙂 Çok seviyorum radyonuzu, gerçekten başarılı, her açışınızda ne isterseniz size onu veriyor sanki.

 3. medine ay 24 Ekim 2016

  ilahiyat bölümü dersleri hangi gün yayımlanıyor öğrenebilirmiyim?

 4. zek 17 Ekim 2016

  Anadolu unıv dersleri nezaman yayınlanıyor saatımı kaçırdım yoksa ya:(

 5. merva 04 Şubat 2013

  anadolu ünvst işletme lisans diplomam var anadoluyu kesfettikten sponrabayılıyorum bu radyoyu çok seviyorum

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?