Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO ÇAğRı İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Çağrı
Radyo Çağrı

Radyo Çağrı

Radyo Çağrı Hakkında Bilgiler

Ege Bölgesi’nin aktif olarak yayın hayatına devam eden adreslerinden biri ile karşınızdayız. Çağrı Radyo, İzmir üzerinden yayın yapan ancak herhangi bir frekansa sahip olmayan online radyolardan bir tanesidir. Hepinizin bildiği gibi İzmir, Ege Bölgesinin en gelişmiş illerinden bir tanesi ve bu anlamda radyo sektöründe de inanılmaz bir rekabetin olması gayet normal. Her geçen gün bu şehirde yayın yapan bir radyo daha karşımıza çıkıyor ve bölgesel olarak yayınlarını yapıyor. Çağrı Radyo, bu istasyonlardan biri ve dilerseniz detaylı bilgiler ile bu radyoyu biraz daha yakından tanımaya çalışalım. Radyo Çağrı, mütevazı karakteri ve özle konsepti ile İzmirli gençlerin listelerinde yer edinmiş bir radyo ve karma yayın anlayışını benimseyen ancak yerli pop müziği bir adım öne çıkaran bir adres olarak da notlarımız arasında yerini alıyor.
Radyo Çağrı, kendi web sitesine sahip olan bir istasyon ve site üzerinden radyo hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak da mümkün. Henüz alt yapı olarak tam oturmasa da aktif olarak hizmet veriyor ve sizler de dilerseniz bu web site üzerinden radyoya ulaşabiliyorsunuz. İzmir şehri hakkında güncel bilgilerin de yer aldığı site, henüz bir uygulama hizmeti sunmuyor, bu yüzden masaüstüne indirebileceğiniz herhangi bir eklenti ya da program da mevcut değil. Radyo Çağrı, karma müzik anlayışı ile birlikte tek bire tür üzerinden belli kesime ulaşmak yerine, kanalı açan herkesi tek bir çatı altında toplamayı daha uygun görüyor. Bölgesel radyoları incelediğimizde genelinde bu tür bir anlayışın olduğunu görebiliriz ve mantıklı olan da budur. Radyo Çağrı, gelişimini sürdüren ve kısa bir süre sonra daha popüler hale gelecek olan bir radyo diye düşünüyorum. Web site sahibi olan radyoların sayısı az, bu yüzden online dünyada farklı bir yeri olduğunu da eklemek gerek.

Radyo Çağrı ile birlikte günün belli zaman dilimlerinde keyifli dakikalar geçirirken, belli bir zaman diliminde de hüzünlenecek ve farklı duyguları da tek bir çatı altında yaşayabileceksiniz diyerek yazımıza son verelim istiyorum.

Radyo Çağrı İletişim Adresleri

Telefon: 0232 832 65 53
Reklam: 0232 831 03 73

Radyo Çağrı Uydu Frekansları

97.5 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?