Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO BOX İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Box
Radyo Box

Radyo Box

Radyo Box Hakkında Bilgiler

Akdeniz bölgesinin genelinde yayın yapan ve Antalya merkezli olarak karşımıza çıkan Radyo Box, 92.5 frekansı ile sektörde yerini almış durumda. Radyoların online yayın yapması çok daha doğru çünkü frekans üzerinden radyolara ulaşmak zaman zaman sıkıntı olabiliyor ve karışıklık nedeniyle istediğiniz radyoya da ulaşamıyorsunuz. Online hizmet veren radyoları bu yüzden tavsiye ediyoruz ve Radyo Box da bu adreslerden bir tanesidir. Radyo box yayın akışında yine her radyoda olduğu gibi popüler kültürün esiri haline gelmiş eserler yer alıyor ve ağırlıklı olarak daha hareketli şarkılar ile yayın yapıyorlar. Bu yayınları takip etmek adına sizler de online dünyada yerinizi alabilir ve günü daha eğlenceli geçirebilirsiniz.
Radyonun en büyük avantajlarından bir tanesi Akdeniz Üniversitesi öğrencileri ile iletişimde olmasıdır ve bu aşamada öğrencilere hitap etmeyi de başarmış olan bir kanal demek doğru olacaktır. Henüz kurulum aşamasında olan bir siteye sahipler ve bu site üzerinden sizler de yayınlara ortak olabiliyorsunuz. Radyo Box, Antalya üzerinden yayın yaptığı için az önce de belirttiğimiz gibi frekans konusunda sıkıntı yaşayabileceğiniz dönemler olacaktır ancak online olarak herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Radyo Box her ne kadar bölgesel bir kanal gibi dursa da yaptığı kaliteli yayınlar ve kaliteli duruş sayesinde fazlasıyla profesyonel bir havaya sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Radyo Box sitesini ziyaret ederek kanal hakkında belli başlı detaylara ulaşmak da mümkün ancak bunun yanı sıra yayınları takip ettiğinizde de en azından kanalın tarzı hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Antalya’nın en çok dinlenen popüler kanalları arasındaki yerini korumaya devam ediyor ve pop müzik kültürünü de en iyi şekilde yansıtan adreslerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de online olarak bu kanalı dinleyebilir ve pop müziğin en iyi isimlerine de bu kanal aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Pop müziğin radyolarda çok fazla çalınmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi daha hareketli ve daha eğlenceli bir alt yapıya sahip olmasıdır, bu yüzden daha fazla insana ulaşabilmek adına radyoların bu tercihi de doğrudur.

Radyo Box İletişim Adresleri

Adres: Elmalı Mah. Cumhuriyet Cad. Cumhuriyet Meydanı Karşısı Yıldız Apt. B Blok Kat:3 No:5
Telefon: (0 242) 247 68 48
Faks: (0 242) 247 40 48
E-Posta: [email protected]

Radyo Box Uydu Frekansları

Antalya’da FM 92.5 üzerinden karasal yayına bağlanabilirsiniz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Box” için 1 dinleyen yorum yapmış.

  1. F.Naci Erkal 21 Mart 2016

    Eskilerden ama eskimeyen şarkıları bizlere dinlettiğiniz için teşekkürler …

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?