Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

MYDONOSE TüRK İSTASYONU DETAYLARI

Mydonose Türk

mydonose-turkpop-dinle

Mydonose Türk Pop

Mydonose Türk Pop,ismiyle yaptığı ve yayınladığı parçalar hakkında aslında hepimize bilgi vermektedir.1998 yılında başlayan pop serüvenine günümüzdede devam etmektedir.Pop müziği sevenlerin mutlaka ugradığı bir radyodur mydonose türk pop..Çalınan parçaları sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.Eğer mydonose türk pop dinlemek istiyorsanız, bunu kesintisiz olarak crd.name.tr üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Mydonose Türk Pop

Hakkında Bilgiler
Türk Pop müziğinin en iyisi en yenisi.
Yayın hayatına 12 Ocak 1998’de başlayan ve çok kısa süre içerisinde Türkiye’nin en popüler radyo istasyonlarından biri olan; attığı her adımın radyo yayıncılığı adına gelişimler içermesini ilke edinmiş bir kurum kimliği taşıyan Radyo Mydonose’un deneyimli ekibi yayın hayatındaki 4. yılının ardından Mydonose Türk Pop projesini hayata geçirdi.
MYDONOSE TÜRK YAYIN HAYATINA SON VERMİŞTİR!
SÜPER FM İÇİN TIKLAYIN!
Öncelikle Radyo Mydonose’da yayınlanan “Mydonose Türk Pop” programları sayesinde gerçek Türk Pop müziği dinleyicileri tarafından beğeniyle takip edilmeye başlandı bu proje. Ulaşılan geniş kitlelerden gelen talep ve Türk Pop müziği dinleyicisine hak ettiği özeni verme isteği en sonunda yeni bir oluşumun doğmasına sebep oldu; Mydonose Türk Pop!

Yaklaşık 2 yıl boyunca sadece anonssuz müzik yayını yapan, ve reklamsız tanıtımsız haliyle bile 2004 yılında Ankara’nın en çok dinlenen Türkçe müzik radyosu seçilen (Rayad 2003 dinleyici anketi) Mydonose Türk Pop 25 Nisan 2005 itibariyle programlı yayınlarına başladı.

Türkiye’nin en tecrübeli radyo programcılarının arasında yer alan Radyo Mydonose ekibi artık seslerini Mydonose Türk Pop’ta da duyurmaya başladılar. Ayrıca birbirinden keyifli programlar ve köşelerle de renklenen Mydonose Turk Pop artık güçlü yayın vericisi ve yenilenen projeleriyle daha da fazla dinleyiciyle buluşuyor

Başlangıçlar yaratmak, o başlangıçları benimsemek… Çıtayı yükseltmek, ya da aslında çıtanın ta kendisi olmak…

Amacımız, Türk Pop müziği dinleyicilerine yeni bir kulvar açarak Mydonose farkıyla en iyiler ve en yenilerin buluştuğu yeni bir anlayışın öncüsü olmak.

Mydonose Türk Pop

İletişim Bilgileri
Telefon: 312.4917440
E-posta: [email protected]
Mydonose Türk Pop SMS Hattı
Artık Mydonose Türk Pop DJ’lerine ulaşmak çok kolay. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelerek DJ’in adını yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mesajını yazıp 0533 7789292′ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

E-Mail İstekleri
Mydonose Türk Pop’a isteklerinizi artık e-mail yoluyla da ulaştırabilirsiniz… [email protected] adresi isteklerinizi bekliyor.

Teknik Destek
Mydonose Türk Pop’la ilgili teknik destek almak için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Mydonose Türk Pop Reklam Departmanı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için 0312 491 90 90 numaralı telefondan Funda Tankal ile irtibata geçebilirsiniz.
e-posta: [email protected] Türk Pop

Mydonose Türk Pop

Frekans Bilgileri
Istanbul 106.5
Mydonose Türk Pop dinlemek için 106.5 frekansını takip edebilir.Yada buradan canlı olarak dinleyebilirsiniz.Mydonose Türk Pop Dinle, neden mi? Çünkü burada en güzel pop parçaları bulabilirsiniz, güncel içeriğiyle ve özenle seçilmiş listesiyle mydonose türk pop size güzel bir türkçe pop ziyafeti sunuyor.Mükemmel ses kalitesi ile mydonose türk dinliyorsunuz.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Siz Olun!

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?