Mesaj Yaz
- Çalmıyorsa; Dinleye Tıklayın. - Sayfayı Yenileyin. - Alternatife Tıklayın. - Hata Bildirimi Gönderin.

Size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen boş alan bırakmayın...

SON DİNLENEN RADYOLAR Geçmişi Temizle

Son Dinlenen Radyolar Yükleniyor...

RADYO SLOW TIME İSTASYONU DETAYLARI

Radyo Slow Time

radyo-time-dinle

Radyo Time

Radyo Time türkiye sevilen radyolar arasında yer almaktadır.Slow ve aşk şarkılarının bir araya getirildiği radyo time crd.name.tr üzerinden dinlenebilmektedir.Radyo Time genel itibariyle türkçe slow ve aşk şarkıları çalmaktadır.Eğer sizde türkiyedeki slow müzikleri dinleyip takip etmek istiyorsanız, radyo time dinlemelisiniz..Eğer radyo time ı sitemiz üzerinden dinlemek istiyorsanız, flash desteğine sahip olmanız gerekmektedir.

Radyo Time

Hakkında Bilgiler
Radyo Slowtime Yayın Yönetmenliği ve Müzik Direktörlüğünü Deneyimli ve Ünlü Radyocu Kadir Çetin Gerçekleştiriyor.
Kadir Çetin; dinleyici isteklerini de yayınladığı haftaiçi hergün 11:00-15:00 Saatleri arasında yayında olurken,Cuma geceleri de 19:00-23:00 saatleri arasında ise “Aşkını İtiraf Et“ adlı program ile dinleyicilere ilan-ı aşk ettiriyor.
“Kalbinin Sesi” sloganı ile yayın hayatına devam eden Slowtime Aşkın sesi Aşk Şarkılarının adresi olarak birbirinden kaliteli ve akıllara yer etmiş sevilen eski ve yeni şarkıları düzgün anonslarla dinleyiciler ile buluşturuyor.

Radyo Time programcıları; düzgün Türkçe ve kısa anonslar yapan seçkin dj lerden oluşuyor.

Radyo Time da 07:00-23:00 saatleri arasında canlı yayınlar yer alıyor,gecenin en sevilen zamanlarında ise özenle hazırlanmış birbirini takip eden şarkılar dinleyicileri karşılıyor

Güne Aşk ile Günaydın diyerek başlamak isteyen dinleyiciler “Aşka Günaydın” Programını haftaiçi her sabah 07:00-11:00 Saatleri arasında dinliyor.

Radyo Time

Programlar ve Saatleri
Günün en güzel saatlerinde evde ve ofislerde dinleyciler ; Romantik Şarkıların tadını “Türkçe Pop Hit Slow” Programında çıkarıyor,ardından eve dönüş yoluna koyuluyorlar.

19:00-23:00 Saatleri arasında ise Eve dönüş yolu ve gecenin ilk başlangıcında dinleyicileri sürprizler bekliyor; “Kalbinin Sesi” programında tüm zamanların en güzel en romantik aşk şarkıları geceye anlam katıyor .

Cumartesi günü ise Slowtime da bu kez şarkıların rekabeti ve zirve yarışı heyecan yaratıyor.Her Cumartesi haftanın en çok istek alan şarkıları Liste programı: “ Slow 20“ de

Teknolojinin sürekli geliştiği bir dünyada sektörel gelişmelri yakından takip eden ve adaptasyonunu gerçekleştiren Radyo Time iphone,internet,uydu,digital platform ve diğer cep telefonu uygulamalarında Saran Radyolar adı altında yerini almış olup dinleyicinin olduğu her yerde sesini duyurmaktadır.

Studyo ve Teknloji
Gerek Verici ve Anten sistemleri ve gerekse stüdyo ekipmanlarını son teknoloji ürünlerinden yenileyen en iyi alt yapı yatırımın yapan Radyolar olarak bilinen Saran Holding Radyolarının bir üysesi olan Slowtime da tamamen otomasyon sistemleri kullanılmakta olup reklamlar tanıtımlar vb içerikler tam zamanında kusursuz yayınlanmaktadır.

Radyo Time

İletişim Bilgileri
Adres : Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Telefon : +90 0212 363 0 444
Faks : +90 0212 363 0 404
E-mail : [email protected]

Radyo Time

Frekanslar Bilgileri
Ankara 89.0 – Ankara
İstanbul 91.2 – İstanbul
İzmir 107.0 – İzmir
Adana 108.0 – Adana
Antalya 92.3 – Alanya
Balıkesir 94.0 – Balıkesir
Balıkesir 94.0 – Bandırma
Bursa 107.5
İçel 107.6 – İçel
Kayseri 92.3 – Kayseri
Kocaeli 88.1
Konya 88.5
Kütahya 101.0 – Kütahya
Malatya 94.1 – Malatya
Muğla 91.2 – Marmaris
Osmaniye 91.4 – Osmaniye
Samsun 101.7
Tekirdağ 88.6 – Tekirdağ
Ş.Urfa 102.0 – Şanlıurfa
Zonguldak 94.7 – Zonguldak
Radyo Slow Time sizlere en güzel slow müzikleri ulaştırmaktadır.Güncel listeleriyle sizleri daima bilgilendiren Slow Time işini iyi yapan radyo yayıncılarındandır.Sizlerde slow müzik dinlemeyi seviyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret ederek Radyo Slow Time dinlemelisiniz.Radyo Time tüm hızıyla slow, aşk parçaları çalmaya devam ediyor.

İLETİŞİM VE FREKANS GÖSTER

“Radyo Slow Time” için 20 dinleyen yorum yapmış.

 1. tafdil bayat 05 Haziran 2021

  Slow time a çok teşekkür ederim.. On nümero..benim gibi zor beğenen insanlara bile… Lütfen iletin…:)

 2. buterfly 28 Haziran 2018

  Çok başarılı bir radyo kanalısınız.Tebrikler

 3. Fatih 06 Nisan 2018

  merhba ben fatih yıldız tilbe delikanlım çalamırsnız

 4. Pokaontaz 12 Eylül 2017

  English lyrics please.

 5. Aleyna Tilki 17 Ağustos 2017

  Merhaba dostlar, sen olsan bari şarkımı çalmanıza sevindim. Türkiyenin tek starı benim. O sen olsan baariiiiiii sen olsan baariiii ooooo sen olsan bariii

 6. MARIO COBRETTI 29 Mayıs 2017

  Radyo Slowtime, yayın anlayışı, şarkıları ve sunucuları (kimse kusura bakmasın başta Berna Kaytaz olmak üzere diyeceğim) sunucuları ile olağanüstü değil ama olağan dışı bir radyo..

 7. cemaL 28 Ağustos 2016

  çok güzel radyo

 8. zahide 29 Kasım 2013

  şuanda çalan şarkı kime ait

BU RADYOLARI DİNLEDİNİZ Mİ?